Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miben tároljátok a sminkcuccot...

Miben tároljátok a sminkcuccotokat?

Figyelt kérdés

Nekem most fonott kosárkában van, de nem nagyon szeretem, mert mindig mindent keresni kell benne.

Nagyon sok sminkcuccom van.

Valami jó ötlet, hogy miben tároljam őket?


2012. márc. 9. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs sminkasztalod? Ha valakinek sok sminkje van kötelező és ott a tárolóhelye:) ha nincs akkor vegyél egy nagy nesszeszert:)
2012. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs mert nem fér el :(
2012. márc. 9. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ecsetekhez és ceruzákhoz vettem szép kristálypoharakat, abban tartom őket. A fülbevalóimat a szélére akasztgatom körbe, mivel rengeteg van. Kis fonott kosárkákat vettem nagyon olcsón egy 100 forintosban, ebbe külön válogatva pakoltam a cuccokat ( tehát egybe külön a szempillaspirálok, egy másikban a szemhéjtusok, következőben a korrektorok és így tovább..) Az alapozókat állítva tárolom, egymás mögé két sorban felsorakoztatva. A körömlakkok egy nagy kosárban vannak, ömlesztve. A szemhéjpúderek, olyasmik amiket nem mindennap használok nekem is egy nagy kosárban vannak, mert így nem okoz gondot mindennap keresgetni.

A pirosítók, púderek kategóriánként egymás tetejére pakolva vannak. Hajcsatoknak, körömdíszítő köveknek, matricáknak fenntartok egy-egy külön kis porcelán tányért. Szájfényeknek és rúzsoknak vettem egy négyzet alakú fa tárolót, abban vannak felsorakoztatva.

És mindezt egy sminkes asztalon tárolom, de azt gondolom, hogy polcon is megfelelő lenne.

Azt hiszem mindent leírtam :)

2012. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem két sminkes nesszeszerben vannak a sminkjeim. Egyikben a ritkábban használatosak: alapozó, púder, alapozószivacs, sminkpaletta, rúzs. A másikban, ami picit nagyobb a rendszeresen használt cuccok vannak pl. szemceruzák, korrektor, szempillaspirálok, szemhéjpúderek, ajakápoló, rúzs, száfény.

Nem a legjobb megoldás, de ez van. :D

2012. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!