Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás! Tudtok olyan...

Tetoválás! Tudtok olyan mintát ami azt fejezi ki, hogy nagyon szeretem az állatokat? Vagy nyuszis tetoválásokat mutatni? (nem playboy-os, én keresgélek, de nem nagyon találok)

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha már tetoválás, legyen inkább halálfej. Ha állat akkor vérfarkas.
2012. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék se halálfejet,se vérfarkast.
2012. márc. 9. 17:11
 3/15 anonim ***** válasza:
pedig én nehezen tudok elképzelni egy nyuszikás tetkót. Úgy értem, hogy aki annyira szereti az állatokat, az szerintem inkább olyan kedves, aranyos típus, nem nagyon passzol hozzá a tetoválás.
2012. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem meg,ez nem függ össze.:)
2012. márc. 9. 17:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát a tetoválás végül is arra való, hogy kifejezd vele az egyéniséged, csak általában azok csináltatnak tetkót akik olyan nagyon keménynek akarnak látszani. Vagy lányok béna és elcsépelt kacskaringós izéket
2012. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát én nem akarok keménynek látszani.:D Van egy nyuszim,azért szeretnék.Meg amúgy is szeretem őket.
2012. márc. 9. 18:03
 7/15 anonim ***** válasza:
De azt ugye tudod, hogy azt nem lehet lemosni? Persze valahogy el lehet tüntetni, de nem egyszerű. Szóval ha csak azért akarod, mert van egy nyuszid én nem javaslom. Én oda-vissza vagyok a Metallicáért, mégsincs Hetfield feje rámtetoválva. Szóval csak akkor csináltasd meg, ha úgy érdez, hogy a nyuszi az életed értelme, és 50 év múlva is az lesz.
2012. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze,hogy tudom.:D Csak egy kis mintát szeretnék.Az évek során több minta is megfordult a fejemben (20vagyok) ,de egyiket se csináltattam meg.Pont azért,mert egyik sem volt olyan aminél azt éreztem,hogy ott lenne a helye míg élek.De az állatok (nyuszik) pont az a téma,amit mindig is nagyon szerettem.Későbbiekben szeretnék majd pluszban egy olyan okj-t elvégezni,amivel foglalkozhatok velük.Majd ha elvégeztem a fősulit.
2012. márc. 9. 18:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyit segítenek, meg hogy egyébként milyen a stílusod, vagy tetkókba milyen stílus tetszik, de ezeket találtam:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2012. márc. 9. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!