Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 hete vasalom a hajam napi...

2 hete vasalom a hajam napi szinten, mennyire károsodhatott?

Figyelt kérdés
Eddig beszárítottam, csak olyan sok, és olyan vastag szálú a hajam, hogy kb semmit sem ér, 10 perc és hullámos lesz megint. Ez alatt a 2 hét alatt károsodhatott számottevően a hajam? Mik a figyelmeztető jelek, amikor abbahagyjam? Előbb utóbb úgy is kinövöm.. :D
2012. márc. 9. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már akad a fésű a hajadban..főleg a végénél akkor már gondok vannak. Ha száraz és drótos tapintású a hajvéged és töredezik ami ugye eléggé látványos... kettéválik a hajszál vagy fehér pöttyök vannak rajta ahol mindenféle erőfeszítés nélkül le tudod szakítani a hajad.

Valószínű,hogy ez alatt a két hét alatt is kiszáradt már a hajad. Vágass le 1-2 centit és ápold rendesen...

2012. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én csak hajmosás után vasalom a max 230 fokon, utána lévő napokban csak 190 fok és mellé hővédő spray és minden hajmosásnál hajpakolás!hővédő nélkül ne vasalj mert tényleg nagyon szálkás lesz! Remélem tudtam segíteni
2012. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!