Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Néhány hónapja vágattam a...

Néhány hónapja vágattam a hajam és már töredezik, mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
Az utolsó vágásnál mellig érő hajamat váll felettig vágattam és észrevettem, hogy elkezdett töredezni pedig azonnal vettem hővédőt tud ez segíteni valamit? Vagy tudtok ajánli valami tippet, hogy mit tehetnék a hajam töredezése ellen?
2012. márc. 10. 19:55
 1/7 A kérdező kommentje:
ennél rövidebbre nem vághathatom borzasztó lenne, úgyhogy fodrász kizárva:D
2012. márc. 10. 19:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Hővédőt használsz. Vasalod? Ha igen, akkor ezen kell változtatni. Ha nem, akkor más lehet a töredezés oka. Próbálj hajvégápolót használni, vagy egyszerű olajat kenni a hajvégekre, ha más nincs.
2012. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Száraz töredezett hajra való sampont, és egyéb hajápoló termékeket tudok javasolni, de nem szeretnék belemenni a "ki melyik márkára esküszik" harcba.
2012. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hővédő jó, minden alkalommal használd, mielőtt hővel formáznád a hajad. A hajvasaló, hajsütő használatát csökkentsd minimálisra.

Száraz, töredezett hajra való termékeket használj pl. sampont és balzsamot és valami nagyon jó, ápoló, tápláló hajpakolást.

Nekem ezeken kívül még a hajvégápoló szérum segített sokat. :)


És nagyon fontos a belső táplálás is. Próbálj meg minél egészségesebben, változatosan, vitamindúsan táplálkozni és naponta igyál 2-2,5 l vizet. Ha nem tudod biztosítani a rendszeresen vitamindús étrendet, érdemes kúraszerűen szedni valamilyen hajvitamint (pl. hairclinic, revalid, biovanne, dm márkás - das gesunde plus haar vital komplex).

2012. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jól csinálod a vágatást. Ha sokat vágatsz egyszerre, az nem sokat ér, mert akkor is ugyanolyan hamar elhasználódnak a hajvégek. Inkább vágass 2 havonta 1 cm-t ha növeszted, ha nem növeszted, akkor meg 2-3 cm-t.

Meg persze ápold mindenfélével.

2012. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Használtam hajvaslót de nagyon ritkán mert mindig féltem, hogy tönkre megy a hajam. köszönöm szépen a válaszokat!
2012. márc. 11. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!