Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? A sötétbarna...

Mit tegyek? A sötétbarna festék feketére fogta a hajam. Többi lent.

Figyelt kérdés
Régebben hajszínezőt használtam...mindig sötétbarnára festettem a hajam, amikor egy picit megkopott elhatároztam, hogy veszek igazi festéket, h ne kelljen havonta költenem kb 2000 ft-ot szinezőre. Vettem is festéket sötétbarnát és feketére fogta be a hajam? van vmi otthoni trükk amivel lehet pár árnyalatot világosítani , vagy mivel sötétbarna le fog kopni magától pár mosás után??
2012. márc. 11. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam még decemberben,azóta is fekete...
2012. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A korpásodás elleni sampontól picit gyorsabban kopik. Nekem régebben még a fekete hajfesték is kikopott 2-3 hét múlva a hajamból. Igaz, hogy közép szőkére lett ráfestve.
2012. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a citromlé halványít egy picit, csak ne legyen sebes sehol a fejbőröd, mert bepisilsz, úgy fogja csípni :) de ha veszel valami hidrogénmentes (!) szőkés vagy szőkésbarna festéket, szerintem az is segítene pár árnyalatot biztosan.
2012. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyire fontos, hogy hamar kikopjon?

Ha annyira nem, akkor mosd sűrűn és világosodni fog.

Ha igen, akkor vehetsz hajradírt.

2012. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát fontos?? az mert nagyn nem érzem így jól magam:) Szerencsére már barnásodik öntözöm kamilla teával, nyomok rá citromot, 2naponta mosom meg még head and shoulderst is használok talán lesz belőle vmi...már nem 1értelműen fekete:) de többet nem fogom befesteni!!!:D
2012. márc. 13. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!