Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Neked mennyit nő a hajad...

Neked mennyit nő a hajad havonta? És aki ricinust használ?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem használok, és bő egy centit nő.
2012. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem használok roconust, így is elég gyorsan nő. Átlagosan olyan 1 centit szokott, de igazából úgy mértem, hogy másfél év alatt valamivel több, mint húsz centit nőtt, tehát egy hónapra kicsit több mint egy centi jön ki átlagosan.
2012. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem használok, és nekem is olyan 1-2 cm nő havonta.
2012. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legtöbbször 1-1,5 cm között nő, de volt olyan, hogy 2,5 cm-t nőtt. Próbáltam egy éve a ricinust, semmit sem használt, abban a 3-4 hónapban, mikor alkalmaztam a pakolásokat 1 cm-t nőtt a hajam.
2012. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én használom a ricinust. Nekem úgy tűnik, hogy bevált, bár egyébként is valami csodanövekedésre képes a hajam. Nekem december eleje óta nőtt 5 és fél cm-t. Azóta nem is vasalom, csak szárítom és elég sok dologra odafigyelek.. :)


19/L

2012. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, pontosan november közepe óta nőtt ennyit. November 18-án mértem, meg most újra :)

Az előző voltam.

2012. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2- 2,5 centit (lenövést nézve). Az utóbbi egy évben 23at, úgy hogy vágva van a végéből néha egy kicsi. (a teljes hosszúságát mérve)

Ricinust nem használok. Kávés pakolást szoktam, de a sok haj amúgyis örökletes nálunk. :D

2012. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem havi 3cm az átlagos növekedésem :) Most jön a jó idő, számítok 4-5cm-re.

Mikor ricinust használtam, akkor még nem voltak ezek a plusz dolgaim, amiktől most ennyire nő, csak 1-2cm-t nőtt tőle.

2012. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!