Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok nekem ajánlani jó...

Tudtok nekem ajánlani jó arckrémet, hajpakolást/hajbalzsamot meg testápolót száraz bőrre meg száraz hajra?

Figyelt kérdés
több éve nem voltam Magyarországon, fogalmam nincs mit érdemes megvenni. amiket vettem, azokkal eléggé mellélőttem szóval örömmel fogadom a jótanácsokat :)
2012. márc. 12. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Arc és testápolásra Neutrogena termékeket ajánlok (nekem is elég száraz a bőröm, az arcomra is Neutrogena testápolót szoktam kenni, és nagyon jót tesz neki).


Ha próbáltad, de nem szereted akkor érdemes még Ilcsiben gondolkozni, azokat nagy dícsérik.


Hajpakolásnak meg egyértelműen ezeket mondanám:


[link]


Szőkítés után nekem is nagyon száraz lett a hajam, de mióta ezzel kenem, nagyon szuper. Azt vedd figyelembe, hogy ez hajpakolás, tehát először samponnal mosd meg a hajad, aztán jön ez a pakolás, majd a végén a balzsam. A pakolást rajta hagyhatod jó 20-30 percet is, csak használ. :) Nekem amúgy a piros van, egy barátnőmnek meg a kéket vettem, és az utóbbinak már az illata is elvarázsolt. :D Egyébként egy ilyen nagy doboz 1000ft körül van, és rengeteg ideig elég.


Sampon: Biolage, Goldwell, vagy Gliss Kur.


Remélem segítettem. :)

2012. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj köszi ez a nagydobozos hajpakolás nekem is volt vagy 1000 éve, a zöld, total kiis ment a fejemből hogy létezik. Ilcsi krémeket hol lehet venni? neutrogena tudom hogy jó, de azt nem akartam venni, mert az külföldön is van, én meg most olyat akartam ami főleg itteni :)
2012. márc. 12. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
dove,tony and guy,garnier
2012. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem válasz a kérdésre, de te iszol elég vizet? Mert ha a hajad és a bőröd is száraz, szerintem elképzelhető, hogy nem viszel be elegendő folyadékot a szervezetedbe.
2012. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló mondta, fontos az elegendő folyadék, plusz ami még nagyon-nagyon lényeges, az a megfelelő mennyiségű vasbevitel. Az Ilcsiket talán netről is lehet rendelni, de főleg kozmetikusoknál lehet venni, ha jól tudom. Megpróbálhatsz rágoogle-ozni, meg megnézni vaterán.
2012. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, iszom eleget csak a levegő páratartalma itthon sokkal alacsonyabb mint ahol lakom és ezt megérzi a bőröm is. ott total normal bőröm van, persze zuhanyzás után éjjelre a száraz bőrre való krém esik jól neki, de nappalra normal krémet használok.

a hajam meg festve van, azzal is ez a helyzet, hogy ott normal, itt vettem észre hogy sokkal szárazabb mint szokott, és emlékszem, hogy régen is száraz volt itthon eléggé, én naiv meg azt hittem sokat javult a hajam :D de ezek szerint a levegő igy számit neki.

a nagy dobozos hajpakolást ma tuti megveszem, kaptam tippet, hogy hol lehet venni, meg szerintem veszek egy neutrogena kremet :)

2012. márc. 13. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!