Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most vasárnap befestetem a...

Varga Esztíí kérdése:

Most vasárnap befestetem a hajam pár óráig jó volt de utána rettenetesen elkezdet viszketni a fejbőröm ahogy tapintom a fejbőröm azt érzem némely helyen meg van púposodva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fekete hajfestékkel festetem be. Szerintetek csak fekete színtől lehet ilyen a fej bőröm vagy minden féle hajfesték színtől?!
2012. márc. 12. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
alergiatesztet csináltál? szerintem az lesz. vigyázz!
2012. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Javaslom bőrgyógyász. Bár lehet nem tud segíteni ő se.

Ismerősömnek kb a fél haja bánta, mert elbliccelte az allergiapróbát, mondván már festette ezzel a haját. A bőrgyógyász is csak annyit tudott mondani, hogy a festék miatt van, és hogy növessze le.

De ha szerencséd van nem durva allergia, és pár nap alatt elmúlik. Én a helyedben azért óvatos lennék a jövőben, és legközelebb végezd el az allergiapróbát. Ja és most igyál kalcium pezsgőtablettát, hátha segít.

2012. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Allergiás gyógyszert vettem be már tegnap is nem viszket de púpos a fejbőröm nem tudom mi lesz..Soha többet hajfesték!


Köszönöm az értelmes komenteket..:)

2012. márc. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!