Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkített, száraz hajra...

Szőkített, száraz hajra ajánlanátok nagyon jó hajpakolást?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Fekete Gliss Kur termékcsalád.
2012. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem! Festett hajra csak festett hajra való termékcsaládot szabad használni! A fekete glisskur nem az! Énis használtam nem vállt be! Én sampon balzsamnak Pantenne ProV festett hajra valót használok és igen jó hajpakolást is tudok:

Rossmannban lehet kapni fél literes tégelyben festett hajra való hajpakolás,van gránátalmásba,méz és tejesbe és olivásba! én eddig a gránátalmásat és a mézeset használtam,nagyon jó és sok van benne, sokáig kitart 800 ft. Jah és BIO míg így felismered! Hidd el sokat fog javulni tőle a hajad!

2012. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Garnier balzsamja,hajpakolása.Nekem leégett a sok hidrogéntől a hajam,a gliss kur szrt sem ért,de ez...ettől kajak szebb lett a hajam mint mikor nem festettem meg semmi.
2012. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kallos Latte. Max 300 ft egy tégely és tényleg jó. Ha rákeresel, sok jót olvashatsz róla itt az oldalon is.
2012. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi sem vált be annyira (igen, még a festett hajra való cuccok sem!!), mint a fekete GK, pedig már vagy 5 éve festve van a hajam.
2012. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gliss Kur Hair repair. Nekem ez vált be, se a Kallos Latte (ha lehet, az még jobban elrontotta a hajam), se bármilyen festett hajra való cucc. Kérdező, ezt neked kell kitapasztalnod, hogy a te hajadnak mi a legjobb!
2012. máj. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. A hair repair-ből a tégelyes hajpakolást használom. Ezüst a teteje és fehér maga a doboz, így tuti megtalálod. Ami még bevált, az az Elséve méhpempős hajbalzsam. Arany flakonja van.

De még egyszer mondom, ezt sajnos neked kell kitapasztalnod, hogy mi válik be, én mielőtt ezeket megtaláltam, rengeteget kísérleteztem. (Nekem is festett szőke hajam volt és még vasaltam is.)

2012. máj. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!