Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált kézkrémet ajánlanátok...

Bevált kézkrémet ajánlanátok nagyon száraz kézre?

Figyelt kérdés

Iszonyúan ki tud száradni a kezem, sokszor itt-ott vérzik is.

Rengeteg mindent próbáltam, olcsót-drágát,márkásat-márkátlant, gyógyszertárit, stb.

A teljesség igénye nélkül: Nivea, Neutrogena, olajok, popsikrémek, ezer féle körömvirágos, Anaconda, Vichy, Atrix, és még sorolhatnám.

Hátha Nektek akad még valami ötletetek...


2011. okt. 19. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hozz egyenesen a patikából! ott készítik, nincs benne semmi káros és még olcsóbb is!
2011. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom. Nekem két krém segít csak. Az egyik a Neutrogéna, a másikat pedig gyógyszertárban lehet kapni. Ennek Sanatnpic bőrpuhító krém a neve.
2011. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jav: Sanatopic
2011. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a lady stella paraffinos kéz- és lábápoló krém vált be. Fodrászkellékesnél tudod beszerezni, 500 ml, és csak 1300-1400 Ft körül van. Nekem több, mint fél évig is elég.
2011. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 csokissüti002976 ***** válasza:
Gyógyszertárakban lehet munkavédelmi kézkrémet venni. Mi azt használjuk, és 300 ft. :D
2011. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hasonló tünetekkel nekem csak egyfajta gyógyszertári vacak segített, fogalmam nincs mi volt az, de vényköteles, az tuti, valamelyik szteroidos krém volt hidrokrémmel keverve. Szerintem mutasd meg egy bőrgyógyásznak, mert hátha ránézésra megmondja nálad is, mi kéne rá, esetleg mitől jön ki, vagy valami, ne szenvedj. Én a többivel csak annyit értem el, hogy marta, majd bepisiltem a fájdalomtól. :S
2011. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Baleának az ureás kérkrémje negyon jól hidratál, dm-ben lehet kapni.
2011. okt. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és a krémeknél arra figyelj, hogy ne legyen benne kőolajszármazék (mineral oil, paraffinum liquidum néven futnak főleg), mert ezek csak jobban szárítanak! Próbáld ki a természetes olajokat, pl. kókuszolaj, nekem hatásos volt éjszakára :)
2011. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. nov. 11. 16:55
 10/13 anonim válasza:
nekem a bőrgyógyász írt fel egy mosdókenőcsöt meg kevertek ki a gógyszertárba egy kézkrémet
2011. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!