Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó praktika korpásodás...

Valami jó praktika korpásodás ellen?

Figyelt kérdés

Hosszú, dús hajam van és 3-4 éve korpa miatt szenvedek. Már mindent kipróbáltam, a hagyományos samponok nem használtak soha, így gyógyszertári sampont használok. Egy darabig jó volt aztán vissza jött. Most ecetes vízben szoktam áztatni a fejbőröm, de annak hatása is megszűnik 2-3 napon belül és nem a legkellemesebb a szaga. emiatt elég sűrűn mosok hajat (általában heti 2x, de van mikor 3x is .. úgy értettem ez sem a legjobb)


van valami praktikátok ? vagy forduljak bőrgyógyászhoz ?

Köszönöm a válaszokat előre is ! 22/F


2009. jún. 11. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bevált tökéletesen a Seborin nevű sampon. Nem tudom, azt próbáltad-e. Asszem a Schwarzkopf gyártja.
2009. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azt még nem próbáltam .. megér egy próbát ! Köszönöm a választ !
2009. jún. 11. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Forever aloe vera First spray
2009. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

én évekig küzdöttem vele, nem tudsz olyan sampont mondani, amit ne próbáltam volna ki. Két hónapja az alábbit csinálom: van egy gyógyszertári alkohol+kén keverékem, azt hajmosás előtt felrázom, felkenem a hajamra. Ül rajta kb. két órát. Első alkalommal kénszappannal mosom, másodszorra pedig teafaolajat tartalmazó samponnal. Ezen felül pedig Diprosalic oldattal kenem a problémás részeket minden reggel, a hajmosás napját kivéve. De nyilván kérdezd meg bőrgyógyásztól is, hogy ehhez mit szólna.

2009. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!