Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért világosodik ki egyre...

Miért világosodik ki egyre jobban a hajam? (nemfestett)

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 hónapban folyamatosan egyre világosabb barna lett..ez még nyáron érthető, hogy a nap miatt..de télen?

Ez mitől lehet? Gondoltam a samponra is, de már évek óta szinte mindig ugyanazt használok.


2012. márc. 14. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen...

Sötétebb gesztenyebarna volt, négy évig festettem feketére, most lesz két éve a nyáron, hogy már nem festem, mert le akarom növeszteni. Úgy veszem észre, hogy a régi képekkel összehasonlítva is sokkal világosabb, sőt, a homlokomnál meg a pajeszomnál a "babahajak" már egyenesen szőkék.

Szerintem valami hormonális cucc lehet a dologban - gondolok itt arra, hogy tinikorban erősebb/erősödik a szőrzet (színre is), így a haj is. Legalábbis nálam így volt. Most leszek 21, és már vagy két éve gyengül a szőrzetem/hajam is a tinikoromhoz képest...

Lehet, hogy hülyeség, de ez az én elméletem... :)

2012. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál. Lehet benne valami, amit mondasz:)

Én kiskoromban szőke voltam, aztán bebarnultam, gimiben meg már egész sötét volt a hajam.

Aztán lett világosabb barna és maradt is egy jó darabig így, mostmeg ismét világosodik..lehet megint szőke leszek..jó is lenne:)

2012. márc. 14. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szőke hajam volt kiskoromban, nagyobb koromra nagyon sötét barna. Most pedig ismét kezd kivilágosodni, a babahajak nekem is szőkék, viszont a hajam vége felé annyi látszik, hogy vöröses. Nagyon utálom, jó lenne valamit kitalálni rá, nem nagyon szeretném festetni :S
2012. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem is kell, amit leírtál, szerintem tök szép lehet a hajad:)

Én csak akkor akarom majd festeni, ha őszülni kezdek, előbb nemigazán, max hennával.

2012. márc. 15. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:
dejó, ha rájösz írd már le légyszi, mert nekem mindig is ugyanojan volt, és már nagyon unom...
2012. márc. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5ik..

Hogyha arra jövök rá, hogy mitől világosodik , akkor írjak , mert te is világosítani szeretnéd?

2012. márc. 15. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!