Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfestéstől világosodik a...

A hajfestéstől világosodik a szem?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim festik a hajukat,és az eredmény(amit én látok) az,hogy világosabb lett a szemük: feketére festi az eredeti barna haját egy ismerősöm: és barna szemből-> Zöld szemű lett,Sötétbarna hajból platinaszőke: Sötétbarna szem ->Nagyon világosbarna szemű lett, gesztenyebarna hajból platinaszőke: A kék szem(abban volt barna)ből eltűnt a barna. Ez mitől van?
2010. jún. 13. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
hahahahahhahahahahahahahhahahahhahahahhhahahahahaa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2010. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
azért mert a drasztikus hajszinváltoztatás jobban kiemeli vagy elnyomja a szemszint .EZÉRT:
2010. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez téves megfigyelés:DVagy maximum kiegészítőszínként látsz más árnyalatokata szemükben.Tudod véletlenül élég jártas vagyok aművészetekben,és ebbe beletartozik az is,hogy ismernem kell a színek egymásra való hatását.szerintem ímit te látsz,az a művészettörténetben valőrszínként ismert effektus,és a szimultán kontraszt egyvelege.Lényegében arról van szó,hogy a színek hatással vannak egymásra,ezt könynen megigyelheted,egy ugyanolyan teszemazt piros pötty tök más árnyalatúnak hat egy fekete egy fehér és egy zöld lapon:)a szemed egyrészről egy adott szín nézésekor létrehozza a szín kiegészítőszínét,másrészről a különböző világosságú színek más környezetben más fokozatúnak,telítettségűnek hatnak.Ez a megfigyelés amit tettél,a bőrön könnyebben nem megfigyelehtő,de aszemnél is létezhet:)(ugyanaz az ember sápadtabbnak hat fekete hajjal mint pl szőkével)Szóval,nem a hajfestés nincs hatással a szemszínre,csak a te szemed érzékeli az átlagnál jobban a színeket optikailag:)

Jó adottság,ha van művészi vénád,kezdj el festeni sé kamatoztasd:)

2010. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és bocsi a helyesírási hibákért,csak gyorsan akartam válaszolni:)
2010. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)!
2010. jún. 13. 21:58
 6/6 anonim válasza:
Fekete voltam .atfestettem barnara...1honapja vilagosabb lett ... Kozmetikus is megmondta..ő vette eloszor eszre.meg a fotokon is latszik.
2013. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!