Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sehogy se megy! Meik a legjobb...

Sehogy se megy! Meik a legjobb megoldás, hogy a hajam se menjen tönkre?

Figyelt kérdés

jópár éve szőke melírok voltak a hajamban, aztán visszafestettem barnára, majd előző nyáron feketére, és visszaszeretném kapni az eredeti hajszinem, vagy pedig kitalálni valami tartósabb megoldást.Már megbántam, hogy ennyit variáltam a hajam, és most nemtudom mitcsináljak, jelenleg elég sötét barna a hajam színe,de nemszép, és leis van nőve.

Alapból hamvas , elég világos,szép sűrű hajam van,kék szemem.

Nemtudom hogy inkább festessem be akkor feketére ujra a hajam, vagy világosítassam ki valahogy( csak hidrogénnel nem akarom, mert teljesen tönkreteszi :( ) nagyon elagyok keseredve,mert ennél a seszínű sötétnél,ami már leis van nőve,minden jobb. de mit válasszak, hogy ne mennyen tönkre a hajam, de szép is legyen?


2012. márc. 15. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az igazi hajad akarod, akkor bizony le kell növeszteni. Nem még befesteni feketére. Nem is értelek...
2012. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de épp ezaz, hogy lenöveszteni nem szeretém, nagyon nem, az nagyon sok idő, és most elég ronda, 3szinű. sötét, akkor felül egy sikertelen világosabb próbálkozás, és a töve, ami világos.

hát a feketét azért mondtam,mert nekem már komolyan mindegy, csak a lényeg hogy szép legyen a szine és nemennyen tönkre. =( úgyhogy több mindenre nyitott vagyok.:(

2012. márc. 15. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:

color B4-t próbáld ki. ez leszedi a festéket a hajadról de nem roncsolja.

DM-ben lehet kapni, lehet két doboz is kelleni fog. ha fekete a hajad, akkor miután használod a color B4-t akkor ilyen vöröses-barnás-naraccsárgás lesz, de azt már be lehet színezni barnára (festeni nem szabad rögtön, mert akkor visszasötétedik).

2012. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

hát. egy próbát megér, bár remélem nem lesz azért annyira vöröses, mert szörnyen festenék vele.

a,úgy most sütétbarna a hajam szine, már nem fekete.

mondom ha nem roncsolná a hajat a hidrogén, festetném be szőkére is , mert elég világos alapból amugy is a hajam.

2012. márc. 15. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj el fodrászhoz, ne otthon kísérletezz vele. Egyik ismerősöm is le akarta szedni a feketét otthon, próbálkozott sok mindennel, és a vége az lett, hogy leégett a derékig érő szép haja, és lett belőle egy tüsi frizura... Gondolom te nem ezt szeretnéd. Bízd szakemberre, ő meg tudja JÓL csinálni!
2012. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj fodrászhoz és fessék be valamilyen barnára!lehetőle sötétebb színűre....valszeg le fogja dobni pár nap után,de 3hét múlva fessék újra....addig legalább lesz egy alap barna színe,amiből már lehet majd idővel(min félév)után csinálni valamit...
2012. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát én nemis itthon akarok kisérletezni, mindig fodrászra bízom az ilyet.

hát de nekem most is barna, és a világos be se fogja sajnos...:S

2012. márc. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!