Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok csinálni a mellkasom...

Mit tudok csinálni a mellkasomon lévő pattanásokkal?

Figyelt kérdés
Egyre több van, néhányat szétkapartam és csúnya, gyulladt. Nem tudom mitől jöhettek elő hirtelen. Van nyaklánc a nyakamban, de már régóta, gondolom nem mostanra jött volna elő, ha irritálná a bőröm. Mit tanácsoltok? Engem nagyon zavar, mert ha kivágott pólót veszek fel elég szembetűnő.
2012. márc. 16. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
sav
2012. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Afrikai fekete szappan. Én egy hete használom a hátamra és teljesen letisztult. Az ára sem húzós: a 10 dkg 1200 forintba került
2012. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! Utolsó! Azt hiszem, rendelni fogok ilyen szappant. Találtam is egy oldalt, itt lehetőség van 100 illetve 500grammos kiszerelésben venni. Mit gondolsz melyiket vegyem? Mennyi ideig tart ki nálad a 100g?
2012. márc. 16. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
A testradír.Okozhatta a lánc is vagy a ruha.
2012. márc. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint írtam két hete használom a 10 dkg, nem csak a hátamra, az arcomra is. A két hét alatt kevesebb, mint az egyharmada kopott el. Szóval kiszámíthatod :D. Szerintem a fél kilós nagy, meg egyébként is felbontás után fél év alatt el kell használni.
2012. márc. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:))

Kedves utolsó, semmilyen fémre nem vagyok allergiás, amúgy ezüst nyaklánc van a nyakamban:) Köszönöm ezt a tippet, mindenképp ki fogom próbálni!:)

2012. márc. 22. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!