Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tesco-ban vannak kis kiszerelé...

Tesco-ban vannak kis kiszerelésű testápolók, tusfürdők, samponok stb. nyaraláshoz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Én ott nemigazán láttam ilyen cuccokat, de ahol viszont annál inkább az DM vagy Rossmann
2009. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

A tescoban még én sem láttam soha. DMben viszont mindig van. Kis dezodor, kis hajlakk, kis testápoló, pici sampon.

De nyaralásra vehetsz több 2az1ben terméket.

Pl. sampon és balzsam egyben, olajos tusfürdő, az hidratál így testápoló nem szükséges.

2009. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
DM-ben van, de pl. egy kis Balea tusfürdő 200Ft (50ml) egy 300ml-es meg 270-300.- Ft. Szerintem nagyon nem éri meg. Ha csak a helyet szeretnél megtakarítani, akkor inkább tényleg csak a legszükségesebbeket vidd magaddal. Hisz nálam tapasztalat, hogy egy nyaraláson sosem cicomázom magam annyira, mint itthon hétköznap.
2009. jún. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
95%

Én már vettem Tescoban kis kiszerelésű dezodort, de a DMben nagyobb a választék (és többféle termék is van)

Muszáj volt kis kiszerelésűt vennem, mert a repülőn korlátozzák a felvihető "folyadékot". A sampont meg úgy oldottuk meg, hogy áttöltöttük egy pici flakonba.

Az ml,g ára ezeknek lényegesen magasabb, mint a normál kiszerelésnek.

2009. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!