Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Több mint évig napi szinten...

Több mint évig napi szinten vasaltam a hajam és ez elégge tönkretette :/ Milyen készítmények segíthetnek a regenerálásban és ez kb. meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A tönkrement részt vágasd le - mégha túl rövid is lesz, mert a töredezett rész miatt úgysem tud rendesen nöni - és utána a hajadat kend be minden mosás elött pár CSEPP olovaolajal, és fél óra múlva most le. Az elsö alkalommal nem árt, ha többet kensz rá és egész éjjel rajta hagyod (valamivel kösd be, hogy ne kend be a párnát). Rövid idön belül rendbejön a hajad és nagyon szép, egészséges lesz.
2012. márc. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tönkre ment, akkor csak az olló segít, de kérdezz rá egy fodrásztól. Ő jobban tudja.
2012. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tönkrement részeket mindenképp vágasd le. Utána használj pakolásokat.
2012. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
uhh én is hasonló cipőben jártam :S így tettem ahogyan az előző válaszírók leírták és nekem rendbe jött :) [link] itt találsz tippeket arra, hogy mivel ápold a hajad :)
2012. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Revalid kapszula,sampon+hajbalzsam teljesen egészségesség varázsolta a tönkrement hajamat. Igaz, drága mulatság, de nekem megérte befektetni rá.
2012. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!