Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az később meglátszhat a bőrön...

Az később meglátszhat a bőrön ha valaki már elég fiatalon elkezdi az arcát kenegetni pl. arcpakolás, arclemosó, arcmaszk!?

Figyelt kérdés
Szóval h ezt később inkább megbánom?
2012. márc. 18. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fogod megbánni, sőt!


Az időben elkezdett hidratálás, fényvédelem, alapos arctisztítás sok gondot megelőz.


Ez érvényes a ráncokra is. Megelőzni sokkal egyszerűbb, mint utólag halványítani.

2012. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

12 vagyook..

de am köszi.:)

2012. márc. 18. 13:09
 3/9 anonim válasza:
100%
Én is abba az időszakomban kezdtem sminkelni magam,11-12 évesen, és mai napig ezt teszem. Egyátalán nem fogod megbánni, mert az arcbőrödet széppé teszi egy év elteltével is akár. És ez bele tartozik a nőknek az ápoltságába. :)
2012. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen szerintem még korai ilyennel foglalkozni, esetleg majd ha lesznek pattanásaid, azokat érdemes leharcolni különféle kencékkel. :D Úgy 20-25 között az ideális szerintem rendesen ráállni a krémezésre meg ilyesmi. Én úgy vettem észre az ismerőseimen, akik 40-45 között vannak, hogy aki használja a mindenféle kenőcsöket, ránctalanítókat, az tényleg fiatalabbnak is néz ki és szebb a bőre, kevésbé ráncosodik.
2012. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a tanárom azt mondta,ha valaki egyfolytában krémezi magát meg ilyenek, az később sokkal ráncosabb lesz. Meg h ő soha nem kenegette magát csak nagy ritkán és h most nincs is annyi ránca, mint az ismerőseiknek akik általában használták ezeket a krémeket.
2012. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16 éves korom óta járok kozmetikushoz havi szinten, mert baromi rossz bőröm van. Sokan nem áldoznak erre pénzt, majd csak azt látják, h harminc évesen már ráncosodnak, öregszik a bőrük. Nekem a kozmetikusom azt mondta, hogy emiatt ne aggódjak, még legalább húsz évig nem kell bőrkisimító meg ilyen-olyan kollagénes kérmeket vennem.

Szóval, ha megfelelő termékekkel kezeled az arcod, az ha nem is most, de később megmutatja majd a hatását.

A sminkre ez sajnos nem igaz, a sok alapozó stb tényleg öregíti a bőrt.

2012. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan még csak 14 vagyok, de egy egyszerű száraz-érzékeny bőrre való krémet muszáj használnom, mert nagyon ki van száradva az arcom. Mindemellett mivel úszok a klór kikészíti az arcomat és van egy pakolás amit úszás után ráteszek és megnyugtatja :) Szerintem ez nem baj, mert ha ezeket nem használnám az egész fejem egy nagy vörös, száraz, égő valami lenne és fájna ^^
2012. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem gáz. ezekbe a mai krémekben sztem megbízhatsz. olyat keress, ami dermatológiailag tesztlet.

nem hinném, hogy bármi rosszat is tennél a bőrösnek, ha kenegeted, meg arcradírozod,maszkot teszel rá és a többi..

viszont az alapozó esetében nem vagyok oklyan biztos benne. akinek szép a bőre alapból, ne használjon ilyeneket. de akinek zsíros a bőre, őt megértem, ő nyugodtan használhat mattító alapozókat, púdert esetleg, meg por állagú alapozókat.

2012. márc. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokaat.(;
2012. márc. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!