Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem mondani bevált...

Tudnátok nekem mondani bevált házi arcpakolásokat, zsíros pattanásos mitesszeres bőrre?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:

élesztőt egyél,vagy kend az arcodra!mikor rászárad,akkor mosd le.Hetente többször:)

(sz*r íze van,de hatásos!)

2012. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kipróbálom ma:) enni tuti nem fogom :) de bekenem vele az arcom! :)
2012. márc. 15. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Dermofil paszta legalább fél órára, kétnaponta, drogériákban kapni, nagyon hatásos, szárít, és gyulladást gátol.

Filléres dolog, pár száz forintért vettem a 250 ml-eset.

2012. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én kipróbáltam egy pakolást. A recept: Verjél fel egy tojást(sárgája nélkül!!), tegyél bele fél teáskanál piros paprikát, fél evőkanál vizet. Kend fel az arcodra, hagyd hagyni 15 percig, majd langyos vízzel mosd le. Amúgy akit érdekel itt egy csomó pakolás : [link]
2012. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én kipróbáltam egy pakolást. A recept: Verjél fel egy tojást(sárgája nélkül!!), tegyél bele fél teáskanál piros paprikát, fél evőkanál vizet. Kend fel az arcodra, hagyd hagyni 15 percig, majd langyos vízzel mosd le. Amúgy akit érdekel itt egy csomó pakolás : [link] (a receptet is innen vettem)
2012. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ma már megcsináltam az élesztős tejes pakolást! de feltétlen kipróbálom ezt a pakolást is :)
2012. márc. 15. 18:59
 7/8 anonim válasza:

Dermofil paszta


ez használt neked kérdező??

2012. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2014. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!