Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezekkel mit lehet kezdeni az...

Ezekkel mit lehet kezdeni az arcomon? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ezek pattanás utána hegek, illetve még nem tudom micsodák. Igazából nem is hegek, hanem pirosodások. Valamelyik több mint egy éves, úgyhogy nem fog elmúlni. Nem tudom mi ez egészen pontossan. Valaki tudja? Ha valaki tud rá gyógymódot, kezelést, gyógyszert, kenőcsöt, házi praktikát nagyon megköszönném!


2012. márc. 18. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ilyen az arcom, és nem csak a homlokomon. Sajnos nem tudok rá semmilyen módot, azért írtam hogy később megtaláljam a kérdést mert engem is érdekelne a válasz.

Én próbálok egészségesen étkezni, meg házi praktikákkal szépíteni magamon, de nem nagyon válik be. :S

2012. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én bőrgyógyászhoz fogok menni.én is pattanásos vagyok,meg vannak ilyen hegek mint neked. 15/L
2012. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egy osztálytársamnak volt ilyen az arca. sőt még rosszabb is. ő kapott rá gyógyszert. de sajnos nem emlékszem milyet. talán meg se kérdeztem. de te is írathatsz fel magadnak. annak a lánynak elmúltak az arcán.
2012. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!