Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kontyba fogom a hajam,...

Ha kontyba fogom a hajam, attól tényleg töredezni fog a vége?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon töredezik a hajam vége, és itthon azt mondták, ez azért van, mert sokat hordom kontyban. Igaz ez?

A hajamra vettünk Elseve sampont és balzsamot száraz hajra. Ezek használni fognak?


2012. márc. 18. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor törik, ha vékony hajgumit használsz, vagy erősen fogod össze. a samponok meg a balzsamot nem használnak, ha eltöredezett, le kell vágni, és utána ápolni kell
2012. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha levágtuk, utána hogyan tudnám ápolni?
2012. márc. 18. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos nem a kontytól, hanem attól, hogy eleve hosszú. A konty védi a hajat, hiszen nem a teljes felületét éri a nap, szél, bármi. Vegyél hajvégápolót. A törött végeket le kell vágni időnként, én kb. félévente szoktam igazíttatni, mert különben tovább törik, még rondább lesz.
2012. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most megpróbálkozom a samponnal és majd levágjuk a hajam végét. Sokat segítettetek! :)
2012. márc. 18. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen konty, mivel tűzöd fel. Ezek rosszak: [link]

Ez jó (nincs benne se gumi, se hullámcsat, csak 1-2 nagy hajtű): [link]

2012. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én évek óta itthon mindig felkontyolva hordom, simán hajgumival, néha csattal, hullámcsattal, ami épp kéznél van, de nem törik jobban, mint előtte. :)

Szerintem rendszeres vágás és ápolás jobban használ, de túlzásba azért nem kell esni, a haj az csak haj, nehogy már a fél életemet azzal vacakoljam el. :D

3 havonta vágass vissza pár centit, de vagy fodrásszal, vagy vegyetek otthonra egy fodrászollót, mert életlen papírvágóval csak tovább roncsolod kb.

Meg hetente dobj fel egy hajpakolást, ajánlom a Kallost, olcsó és sok, és még jó is aránylag. Mellette persze használhatod a sampont-balzsamot, ártani nem árt, de hosszú hajra szerintem önmagában nem elég. :)

2012. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!