Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném teljesen leborotváln...

Szeretném teljesen leborotválni a fejem, a szüleim nem engedik a dolgot és heves vita lett a vége ma is, mit tegyek? 19L

Figyelt kérdés

Szeretnék megvallni hajamtól nagyon rég óta ami derékig ér, az okaim is megvannak rá. A szüleim nem engedik a dolgot és ma is heves vita lett ebből. Megszabják mit tegyek, mit ne, hogyan éljek, kivel ismerkedhetek (fiúval sem tudtam összejönni még, a szüleim korlátozásai miatt) milyen hosszú legyen a hajam, a szabadidőmben kizárólag itthon lehetek, (mintha egy börtön lenne a szoba amiben éjjelente alszom) ritka hogy elmehetek a hétvégén stb... Ezt bőven megelégeltem, s lázadásom jeleként, illetve magam miatt is, szeretném teljesen leborotválni nagyjából 10 éve növesztett hajam.


A szüleim nem értik meg a dolgot, voltaképpen semmit sem tudnak megérteni, illetve fullasztó hogy ennyire pórázon fognak 19 éves korom ellenére! Mitévő legyek?


2012. márc. 9. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Most komolyan puszta lázadásból akarod leborotválni a hajad???

Ha ki akarod ereszteni a gőzt, inkább vegyél egy üveg szeszt és idd meg a mező közepén, de ekkora hülyeséget ne csinálj.

2012. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Elég egyértelmű, hogy mindez csak lázadás, hiszen te is leírtad. Azt gondolom ez nem a szépség és divat kategóriába tartozik. A hajad persze visszanő, de szerintem nem a derékig érő hajadon kellene "bosszú állnod". Ezt a dolgot a szüleiddel kellene megbeszélni inkább és az ő hozzáállásukon kellene lazítani, elvégre felnőtt nő vagy, itt lenne az ideje, hogy engedjék azt tegyél amit akarsz.


Szóval én a helyedben nem borotválnám le.

2012. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem az ő hajukat vágod le? Az inkább lenne megoldás. Magadnak ne árts miattuk!
2012. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Nagykorú vagy, ha kopasz akarsz lenni, legyél kopasz! A te döntésed, lehet, hogy megbánod, de lehet hogy nem. Nekem tavalyig volt hátközépig érő hajam. A párom egyszer megjegyezte, ha levágatom, otthagy. Másnap be a fodrászhoz és tüsikre vágattam. :D Nem hagyott el, sőt jót nevettünk. Azóta is rövid, ha nem is annyira, a hajam.
2012. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Ja, azt elfelejtettem leírni, hogy haj, úgyis visszanő. Szóval nem maradsz örökre kopasz. (Négyes voltam)
2012. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A 19 éves lányok mostanság nagyon meg akarnak szabadulni a hajuktól:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

Rajta, sokat nem vesztessz te sem, sőt fellélegezhetsz...

2012. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Már ne haragudj, de elég idióta lázadás ez a részedről. Van néhány korombeli ismerősöm, akik csak levágatták a hajukat, azóta is bánják és alig tudják visszanöveszteni szép hosszúra. Ezenkívül a pasik is a hosszú hajat kedvelik, kopaszként esélyed sem lesz. Választhatnál kicsit értelmesebb lázadási módszert is... de ahogy gondolod, ha így látod jónak, hát tedd. Mindenki a saját kárán tanul.

20/L

2012. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Úgy döntöttem, hogy holnap átmegyek a barátnőmhöz, kölcsönkérem a nullás gépét (tudja a szándékom nagyon rég óta, ő azt mondta felnőtt nő vagyok, ez az én döntésem és elfogadja) és le fogom tolni magamnak az egészet 5 perc alatt! :) Ez csak haj, vissza fog nőni, nem mellesleg még sosem volt rövid hajam, s amíg visszanő, kipróbálhatok sokféle stílust is. Felnőtt nő vagyok, senkitől sem kell engedélyt kérnem mit tegyek a saját testemmel, ha kopasz szeretnék lenni, akkor az leszek. Holnap beszámolok, mi lett a vége a dolognak. :)


Elolvastam azt a szintén 19 éves lányt akit linkelt nekem az egyik kommentelő és nagyon szimpatikus nekem, rokonlelkek vagyunk. Remélem én is hasonlóképpen fogom majd érezni magam miután megtettem én is a dolgot. :)

2012. márc. 9. 20:34
 9/18 anonim ***** válasza:
Hajrá :D Csak ügyesen!
2012. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj, ne tedd! Legyél azon hogy minél hamarabb elköltözhess abból a pokolfészekből de ilyet ne tegyél, tapasztalat! Akkor csak még jobban bepöccennek, és gyerekesnek fognak gondolni.(Ha csak lázadásból akarsz kopasz lenni, de ha ez minden álmod, akkor tedd meg.)Egyébként nekem egy borzalom az itthoni életem, még sokára költözhetek el innen, de olyanokat csinálnak a szüleim, h ellopta! az óvszert a szobámból mert késett a havim(nem amiatt hanem a stressz miatt, mert vizsgáztam)Meg mondta h borzasztó h a gyereke vagyok... Csak mert nincs rend a szobámban) Szóval én igazán megértelek téged! Ez a legjobb amit mondhatok tényleg h tanulj az egyetemen ha tanulsz, vagy ha van szakmád helyezkedj el, és dolgozz és költözz el! Szép estét!
2012. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!