Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már 2 hete használom a vermix...

Már 2 hete használom a vermix száritokeveréket, és nem érzek változást, pedig sok jot olvastam rola, aknesol helyett mondták. lehet hogy már nem is lesz jo nekem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De,csak várj egy kicsit vele.Jó termék,kifejezetten erre lett kifejlesztve.Semmi nem hat azonnal.
2012. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Le ne mosd bekenés után, hanem hagyd rászáradni. Nem létezik, hogy ne használjon!
2012. márc. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
este hagyd rajta. csak a nagyját kicsit "törölgesd" le a kezeddel. de mindenképp várj erre is 10-15 percet. nyugodtan rajta maradhat estére. érzékeny a bőröm, de egyáltalán nem szárította ki :)
2012. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2és fél hete használom,és még több pattanásom van,mint előtte :/
2012. márc. 23. 20:37
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
EZ NEM IGAZ!! TE EGY INTRIKUS VAGY, ÉS ROSSZINDULATÚ.Kozmetikus vagyok, minden páciensem ezt használja két kezelés között már pár éve, de ilyen soha nem fordult elő. Ha ez így van akkor légy bátor és írj nekem privátban! Egy mester kozmetikus.
2012. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
INTRIKUS,ÉS ROSSZINDULATÚ????
2012. márc. 24. 12:40
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen, az vagy, mert akkor nem írtál volna ilyen valótlanságot! Ha ez valóban megtörtént akkor légy szíves írj a privátba, ahogy kértelek és ne csak kérdezősködj!

kozmetikusmester.

2012. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nekem eddig aknesolon kívül SEMMI MÁS NEM HASZNÁLT ÉS AMIÓTA BESZŰNTETTÉK hiába használok mást, több a pattanásom és volt olyan is, ami szó szerint LEÉGETTE AZ ARCOM BŐRÉT. Nem tudom miért kell egy jó termék gyártását beszüntetni!
2012. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
már lehet kapni ujra
2012. márc. 27. 21:59
 10/17 anonim válasza:
100%
Kedves hihetetlenül okos mesterkozmetikus - kozmetikus mester! Hátrább az agarakkal! Már napok óta a kommentjeiden röhögök! :D Üdv, egy bőrgyógyász
2012. máj. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!