Ricinus olaj szájra?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés de nagyon kivan száradva a szám és semmi nem segít rajta se labello se ajakápolók :S
2012. márc. 18. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az univerzális balzsamok váltak be, nekem se használt a sok-sok kipróbált ajakápoló, de ettől végre nem repedezik be, folyton puha az ajkam.
2012. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom, elég rossz íze van, és szájon át inkább hashajtónak használják, bár ekkora mennyiségnek biztos nem lenne még hatása, de na. :D

Az olaj amúgy sem hidratál magában. És a labello sem rossz amúgy, csak épp nem jól használják az emberek. :) Ha épp egészséges a bőröd, akkor kell használni, és megelőzi a kiszáradást. ^^

Ami nekem bevált, ha már megtörtént a baj, az a sok ivás elsősorban, meg kívülről a méz (de csak 5 percig hagyd rajta, hajlamos utána már szárítani inkább az is), illetve a sima Nívea krém (éjjelre jó vastagon kend fel). Esetleg Primus ajakápolót tudok ajánlani, patikában kapható potom pénzért, meg a Carmexet dicsérik sokan még.

2012. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ebből már 1-2-őt kipróbáltam és sokat is iszom:)
2012. márc. 18. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, h a Carmex. De nem a kicsavarós, nem a tégelyes, hanem a tubusos... Nekem már annyira száraz volt a szám, h beszélni nem tudtam, mert tiszta seb volt. Ez az egy tudta helyrehozni, már az első felkenésnél...


19/L

2012. márc. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se, mert ne akart a hatását tapasztalni, ha véletlenül lenyalod! Méz a legjobb! Próbáld ki :)
2012. márc. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is a Carmex, nekem olyan hamar rendbe hozta a számat, hogy az hihetetlen
2012. márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a blistexre esküszöm. Nagyon ki volt száradva a szám, délután vettem a dm-ben egyszer bekentem vele a számat és sokkal puhább azóta a szám, pedig még csak egyszer használtam. Ráadásul most akciós és 500Ft, máskor 6-700Ft körül szokott lenni.


Házi praktikaként pedig a mézet tudom ajánlani. Amikor nagyon ki van száradva a szám szoktam olyat is, hogy a nedves fogkefével óvatosan átdörzsölöm a számat (mintha leradíroznám) és utána bekenem mézzel, kb. 5-10 perc múlva lemosom és a szám nagyon jó puha. :)

16/L

2012. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!