Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naponta hányszor ajánlott...

Naponta hányszor ajánlott mosakodni és mikor?

Figyelt kérdés
Az arcbőröm mosdás után 5-7 órára enyhén zsíros lesz. Reggel délben mikor hazajövök az iskolából és lefekvés előtt szoktam megmosni az arcomat ez Így helyes?
2012. márc. 19. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazából, hogy mi a helyes. Én este arclemosó géllel vagy arcradírral tisztítom le az arcom, utána ha eszembe jut kenek rá egy kis hidratáló krémet éjjelre. Reggel szimplán tonikkal áttörlöm és ennyi. Ha itthon vagyok és nem sminkelek aznap, akkor esetleg reggel is teszek rá hidratálót. Ha erősebb volt a sminkem napközben, akkor fürdés előtt arctejjel a sminket lemosom.
2012. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én reggel és este szoktam. Reggel egy bő, hideg vizes arcmosással indítom a napot (ettől fel is ébredek:D), utána pedig bekenem arckrémmel. Este sminklemosóval eltávolítom a sminket és a szennyeződéseket, utána pedig a garnier matt brushert használom (miteszerek miatt). Utána bő, hideg vízzel megmosom az arcom és hidratálom.


Szerintem te is jól csinálod, csak arra ügyelj, hogy a bőrtípusodnak megfelelő arctisztítót használj.

2012. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel,este mindenképp.Ha délre zsíros lesz megmoshatod akkor is.
2012. márc. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!