Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni hegek, van rá...

Pattanás utáni hegek, van rá megoldás a lézerkezelésen kívül?

Figyelt kérdés
5 hónapja rendszeresen járok kozmetikushoz nagykezelésre, ami nagyon jó hiszen eltüntek a pattanásaim, de sajnos megmaradtak a hegek és már csak ezek a csúnya foltok vannak az arcomon amik nagyon zavarnak :( A kozmetikus ajánlotta az Ilcsi szappant ami valamit segített mert kicsit enyhültek de még mindig nagyon látszik. Van esetleg valamiféle tapasztalatok, hogy esetleg gyógyszerrel vagy valami krémmel el lehetne ezeket tünteni...vagy soha nem fognak már begyógyulni.... :( egy elkeseredett 19 éves lány
2012. márc. 19. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász nem tud ajánlani valamilyen krémet esetleg?
2012. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a hegek helyén barna pigmentfoltok alakulnak ki bármilyen seb után. Én kozmetikushoz járok mikrodermabráziós kezelésre, ez egyfajta bőrhámlasztó kezelés, szépen hámlasztja a bőrt és halványítja a hegeket, pigmentfoltokat.

20/L

2012. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én voltam lézerkezelésen egy jónak mondott helyen, és semmi változást nem láttam. nincsenek ronda hegeim a piros foltokat szerettem volna halványítani de nem jött össze..
2012. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most is megyek majd kezelésre, szóval azért rá kérdek nem e ad rá valami kenőcsöt. Köszönöm a tanácsokat, megfogadom őket. De kipróbálom a DM-ben kaphatót is. :)
2012. márc. 20. 16:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Utána is olvastam a krémnek, és csupa jókat olvastam, úgyhogy ki is fogom próbálni. Köszönöm még1x a tanácsokat :) És ez akkor valamennyire elfogja tüntetni a piros foltokat vagy hegeket?
2012. márc. 23. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
egy szárítókeverék nem hiszem h jót tenne a hegeknek,hiszen a hegnek nedves környezetre van szüksége. tehát inább használj aloe vera gélt, vagy bármilyen nappali hidratáló krémet.
2012. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szóval a hegekre esetleg jót tesz ha az aloe vera leveléből kinyerem azt a folyadékot és azt kenem a hegre?
2012. márc. 26. 15:51
 8/8 anonim ***** válasza:
nem ndvedzik tovább a heg, mert az aloe vera megköti még a vérzést is
2012. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!