Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek, hogy barnuljak?

Mit tehetek, hogy barnuljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mivel lassan nyári szezon lesz, és mindenki szép barna bőrűvé válik, én még idejében szeretném elkezdeni,mert nekem nem megy olyan könnyen a barnulás.

18 éves vagyok, és azt hiszem fényallergiám van. Még évekkel ezelőtt tengeren fordult elő az, hogy semmilyen kiütés nélkü viszketttem, de nem úgy mint átlagosan szoktak az emberek. Ha megvakartam mégjobban viszketett, és mart, és lehetetlen leírni min mentem kerszetül. Aludni nem birtam enni sem birtam. Megbolondultam. Voltam vele még régen bőrgyógyásznál, kaptam rá allergia elleni gyogyszert, de az sem hatott. Na mostanűban ugye, ez a barn aszín lett a divat. És én is szeretnék barnulni és barna lenni. Tavaly voltam 2x 5 percet szoliba. Az első után még nem történt semmi, a második után, ami az elsőt megelőző 2 nap után történt, leégtem és megint csak viszkettem. Mit tudok tenni? Volt már ilyen tapasztalatotok Nagyon szeretnék szép barna lenni, de nem tudok mit csinálni. Barnitó tabletták? Segítsetek!


2012. márc. 20. 14:03
 1/5 anonim válasza:
A barnító krémet használtad már? (ha mindennap kened magad vele akkor nagyon szép színt el lehet vele érni)
2012. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van olyan hely, ahol rád fújják a barnaságot.
2012. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ez a barnitó krém vagy barnító fujás, ez mennyire tartós? Meg azt hallottam, hogy a barnítókrémtól foltos birok lenni, és az arcomat nem birom vele kenni..én még nem próbáltam semelyiket se.
2012. márc. 20. 14:37
 4/5 anonim válasza:
Nagyon sok ember napallergiás. Nem is csoda, hisz lassan ki sem lehet menni, annyira károsak a sugarak. Mi sikeresen alkalmaztuk egy természetes készítményeket forgalmazó cég bőrápoló termékeit, naptejet, barnító krémjét, és a Beta karotint a családban. Azóta sem a szoli sem a természetes nap nem okoz problémát.
2012. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen? Ez jol hangzik, és ez, hogy megy? Részletesen leírná esetleg nekem emailben? punkedprinces.s@hotmail.com Nagyon megköszönném!!
2012. márc. 21. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!