Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor hullik ki Katy Perry...

Mikor hullik ki Katy Perry összes haja?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert nagyon sokat festi vagy én nem tudom de szerintem ha ezt így folytatja nagyon megfogja bánni szerintetek is???
2012. márc. 20. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát jó múltkor a rádióban a hírekben (igen, micsoda hírek) hallottam, hogy leborotválja a haját, mert tönkremegy.

amúgy meg ne aggódj, a sztárvilágban mindenkinek kb kéthetente festegetik a haját, még a természetes színeket is, bevált módszer a fényes hajhoz. :D és paróka és póthaj is van a világon.

am meg hát istenem, ha kihullik, így járt, majd visszanő, addig meg hord parókát és kész. :D

2012. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van rá pénze hogy megvegye a méregdrága hajápolókat, nem fog kihullani neki.
2012. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem fog kihullani. 1: van pénze 2: biztos valami nagyon profi a fodrásza
2012. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát mondjuk az biztos hogy van pénze most vett egy házat Los Angelesben nem tudom hány millió dollár-ért.....

De azért nem szeretném hogy kihulljon a haja remélem tényleg profi fodrásza van :)

Jah és köszönöm a válaszokat :)

2012. márc. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!