Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Indiai vagy europai pothaj a...

Indiai vagy europai pothaj a jobb ha kozepes szalu/dus hajam van?

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 20:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem szamit sokat,de csatosat rendelnek :)
2012. márc. 20. 20:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Árától függ.az indiai is ugyanannyira jó.
2012. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudsz linkelni,ha megkerlek olyan oldalt ahol megbizhatoan EUROPAI hajat lehet rendelni? Megkoszonnem :)
2012. márc. 20. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak facebookon van ismerős aki hajakkal foglalkozik.
2012. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ot belinkelned?:) A tobbirol ott erdeklodnek.
2012. márc. 21. 00:21
 6/7 anonim válasza:

Én itt vettem műhajjal kevrt indiait. nagyon puha selymes és nagyon olcsó. nekem régen máshonnan volt európai az kihullott, de ez bevált! megbízható az eladó


norinaszepe (pont) eliveport (pont) com

2012. márc. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaaj koszi :) kihullot?:O nekem most europai van ket honapja vettem ( a kerdest azert tettem fel mert a mostani keves a hajamhoz es meg rendelni szeretnek) eees festettem,MINDENNAP gondoritettem,meg stb es most annyi volt a baja h megfesultem es egy pici letort,szoval meg nagyon jol birja!

Indiairol tegnap olvastam,hogy tesznek ra egy ugymond 'bevonatot' ami persze a mosasok alkalmaval lekopik,es utana borzaszto csunya lesz..amit itt arulnak haj az tutira 100%os europai? Ami neked ezelott volt innen rendelted?

2012. márc. 21. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!