Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthaj varratni vagy csak...

Póthaj varratni vagy csak felrakatni jobb? melyik a legjobb európai, ázsiai stb? pls

Figyelt kérdés

Póthajat szeretnék,és nem tudom,hogy melyik megoldás lenne a legjobb varrassam vagy hőillesztéssel illetve csatos melyik a legjobb és a legtovább tartó??? és amiből nem állapítják meg,hogy nem az igazi hajam

Az európai,ázsiai,indiai a legjobb????


2012. jan. 12. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp európai hajat válassz. Az indiai, ázsiai haj lehet, hogy szebbnek látszik, de 2 hét és tönkre megy.


A varrás csak azoknak ajánlott, akik dús hajjal rendelkeznek. Ha felkötöd a hajad, akkor nagyon feltűnő, de egyébként nem, mert a saját hajad eltakarja.


A csatos a legolcsóbb megoldás, és szerintem az egyik legrosszabb is. Maga a haj nem a legjobb minőségű, de olcsó. Minden reggel fel kell tenni, és ha nem jól rögzíted, akkor le is eshet.


Nekem nagyon kevés hajam van, ezért a hőillesztéses eljárást választottam. A tincsek tövénél van az a bizonyos keratin, ami átlátszó, tehát nem feltűnő az illesztés. Ez az eljárás roncsolja legkevésbé a hajat, hisz maga a keratin, amivel rögzítik megtalálható az ember saját hajában is. A keratinos hőillesztéssel a póthaj általában 3 hónapig lehet fent, ez attól függ, hogy milyen gyorsan nő a hajad. Egy hajat általában kétszer lehet felhasználni.


A legrosszabb technika, amit választhatsz az a mikrogyűrűs. Egyrészt nagyon feltűnő, másrészt megtöri a hajat.


Tehát én a keratinos hőillesztést ajánlanám neked vagy ha dús hajad van, akkor a felvarrást. A legfontosabb, hogy európai hajat tetess föl.


Remélem tudtam segíteni.

2012. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen és köszönöm a válaszodat :)
2012. jan. 15. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!