Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajhoz milyen színű...

Szőke hajhoz milyen színű szemöldök passzol?

Figyelt kérdés

Szőke vagy barna szemöldök?


Az a helyzet, hogy elég h*lye szemöldököm van, az egyiknek a 3/4-ed része teljesen szőke, a többi olyan sötétbarna. Sötétbarnára szoktam festetni, de melyik illik hozzá leginkább? A szőke vagy a barna?

Egyáltalán ki lehet az egészet szőkíteni?


Középszőke vagyok amúgy.


2012. márc. 21. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem világosbarna. :)
2012. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ!! :)


Ezt meg tudja amúgy egy jó kozmetikus oldani? Az a gond, hogy a szemöldököm kb 2/3-a olyan sötétbarna vagy milyen.


Egyszer-kétszer feketére festette, az nagyon szörnyű volt. :D

2012. márc. 21. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:

világosbarna.

nekem is szőke a hajam és ilyenre van festve a szemöldököm.

2012. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!! :)


Igazából nem értem ezt a h.lye kombinációt, jobb lenne egy természetes világosabb szemöldök. :)

2012. márc. 21. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:
kiszőkiti és befesti
2012. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi!! :)


Amúgy én nem értek ehhez, de ha leszívatja akkor elvileg sosem lesz már olyan mint eredetileg volt ugye?

Ez annyira végül is nem zavar, mert az egyik majdnem teljesen szőke.

2012. márc. 21. 12:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal világosabb, mint az eredeti hajszínem, a szemöldököm olyan középszőkés, az eredeti hajam meg világosbarna, és világosszőkére van festve a hajam...:D Nekem eszembe nem jutna macerálni a szemöldökömmel a kozmetikusnál. Amikor fekete volt a hajam, azt sem éreztem gáznak, hogy ennyivel világosabb, max áthúztam egy barnás szemcerkával és kész:)
2012. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia

Nekem eredetileg sötétbarna hajam van és a szemöldököm is sötét barna... nah erre most világos szőke hajam van :D szóval nekem is muszáj szőkítenem a szemöldököm aztán pedig befesti világosbarnára :) és amikor "lenő" a szemöldököm akkor ugyanolyan mint eredetileg szóval attól ,hogy egyszer kiszőkíted eltelik 3hét és már olyan mint eredetileg szóval ha nem sikerül jól akkor nem aggódj nem okozott maradandó ,,hibát" a szőkítés.

2012. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!