Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szőrösebb a lábam az...

Ha szőrösebb a lábam az átlagnál mit csináljak, hogy ne kelljen minden szőrt kiszedni (pl:gyanta), de ne is erősödjön meg a szőrzetem (F/15)?

Figyelt kérdés
Ha levágok belőle, akkor is erősödik?

2012. márc. 21. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd úgy, ahogy van. ha mégis nagyon zavarna, akkor gyanta vagy epilátor, de úgy ne csodálkozz majd ha megszólnak miatta :)
2012. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én például mindig rövidre nyírom testszőrnyíróval.Az erősödésről megoszlanak a vélemények.Van aki azt mondja erősödik,van aki szerint nem.
2012. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a barátom lábán is erős a szőrzet, engem nem zavar. és megszólnám, ha egyik nap beállítana sima lábakkal. pfuj.

egyébként semmilyen módszerrel nem fog erősödni, azért tűnik úgy, h erősebben nő, mert még nem láttad csupaszon (szőr nélkül:D) az adott testrészt. szval ezért tűnik erősebbnek. gyantázástól pedig alapban gyengül, mert a hagymákból eleve kevesebb és gyengébb minőségű szőr nő ki.

de szerintem ne nyúlj a lábadhoz.

2012. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem se piszkáld.

Én is gondoltam már rá, hogy vajon pasik mit tudnak vele csinálni, de inkább legyen szőrös a lábszára mint csupaszcsiga...


a borotvától azért lesz egyeseknek erősebb a szőre, mert ahogy lenyisszantják a fenti részt, a belső vastagabb rétegből kezd el nőni a szőr állítólag és így vastagabb szálak lesznek - de ez nem mindenkinél van így.

2012. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!