Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg igaz, hogyn az arcápol...

Tényleg igaz, hogyn az arcápoló termékeket (arclemosók, alapozók, krémek) direkt úgy gyártják, hogy egy idővel inkább káros legyen a bőrödnek, pl. hamarabb ráncosodjon?

Figyelt kérdés

hogy aztán később megvedd a ránctalanítókat, meg az ilyen további termékeket, hogy helyrehozza a bőrödet amit ugye az előbbi termékek tönkretettek. Szóval lehet, hogy meg sem éri használni az ilyen arckrémeket, pakolásokat, maszkokat, mert többet ártanak, mint használnak?

ezt csak azért gondolom, mert én 14 éves koromban kezdtem használni arclemosót, és akkor nagyon szép volt a bőröm, de most 19 éves koromra sokkal csúnyább, egyenetlenebb és tág pórusú lett. Anyukám szerint pedig tiszta fölösleges ilyeneket kenni az arcomra, főleg ilyen korban, mert ilyen kor tényleg többet árt, mint használ. Szerintetek? 19/L


2012. márc. 22. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg fölösleges ezeket megvenni, annyi a titka a szép bőrnek, hogy naponta meg kell inni 2-3 liter vizet. Elég, ha van egy tusfürdőd meg egy samponod, semmi egyéb ilyen kozmetikai bigyóra nincs szükség.
2012. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell túlkencézni a bőrt, főleg nem tizenéves korban. Persze néha kell, már a lelkünknek is, hisz ki ne érezné magát szebbnek egy kiadós szépségnap után :-) De tény: mindent mértékkel érdemes. Egyébként én néha hidegen sajtolt oliva olajjal kenegetem magam, az ártani nem árt, este meg semmit nem rakok magamra. És kerüld a túl illatosított, tartósított, színezett cuccokat.
2012. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szerettem nagyon az ilyen kenceficéket.


Most hogy van már egy kis biokémiai tudásom sokkot kapok egy-két dolgon amit beleraknak az ilyen krémekbe, nem beszélve az ételekről...


Úgyhogy én a gyógyszertári kikevert dolgok híve vagyok - ráadásul olcsóbbak is és szerintem professzionálisabbak mint egy agyonkevert Garnier pakurakrém...


Kajából meg az lenne a legjobb ha piacon öreg nénitől/bácsitól vásárolna az ember mint régen...

Anyumat nyűstölöm most ezzel hogy minek veszünk gagyi felvágottat amikor a rendes csirkehús kilója olcsóbb is és jobban is esik ha azt teszem szendvicsbe stb. mint egy szelet "sonkát" amiről nem is tudni hogy mennyire sonka...

2012. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah és az én arcom is tág porusú habár ebben közrejátszik szerintem hogy Budapest egyik legszennyezettebb levegőjű kerületében lakom...
2012. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet,mint kozmetikus.Ne hasonlítsd a pubertáns előtti bőrödet össze a pubertánskorival.Természetes,hogy romlik az állapota.Nekem nagyon pattanásos volt,de ahogy kozmetikus lettem tudtam mit kell rá használni azóta szép.
2012. márc. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, azért kozmetikusként nyilatkozni bátor dolog volt :D Neked se nagyon lenne munkád, ha mindenkinek szép lenne a bőre :D
2012. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valóban,de miért is volt bátor dolog?Ha nem ápolod még több lesz,felülfertőződik.A legtöbb bőrtípusnak a maszk nagyon jót tesz,javít az állapotán.A kamaszkort ne fogjuk már rá a kozmetikai termékekre.
2012. márc. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!