Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni hajszőkítés. Hogyan...

Otthoni hajszőkítés. Hogyan kezdjek hozzá? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Csak elől szeretnék leszivatni pár tincset, és utána rákenni piros hajfestéket.Tudom otthon nem igazán tanácsos, de decemberben voltam fodrásznál, elől ő is szintúgy leszivatta (ami vörösesbarnás lett) és ugy kente rá a lila hajfestéket (lilát akartam) Nos, az oké hogy kikopott a festék, de még csak nem is szőkére hanem valami undoritó színe lett...ezt szeretném most elkerülni, na meg arról nem is beszélve h rendkivül drága ez fodrásznál (legalábbis nekem). Szóval a "hozzávalókat" fodrászkellékesbe gondolom betudom szerezni, de szerintetek mit kéne vennem?

2012. márc. 22. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szőkítőpor+ 12%-os oxy kell hozzá. Milyen színű a hajad? Mert ha sötét, akkor elsőre sajnos csak vörösesre tudja leszívni. Az a baj az extrém színekkel, mint pl. piros, hogy tartós változatba nem lehet kapni, ezért kopik ki gyorsan. Próbáld meg úgy, hogy leszívatod, aztán pár nap múlva még egyszer rákened a szőkítőpor+oxy keveréket, így már nagy eséllyel szőke lesz.arra már kenhetsz bármilyen színt :-)

Ha kérdésed van még szívesen válaszolok. :-)

2012. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
inkább hivd fel a fodrászt
2012. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!