Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok tippeket arc, haj...

Mondanátok tippeket arc, haj ápolásra?

Figyelt kérdés
Jó tippek kellenének.
2012. márc. 22. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

arc: egy kis tejjel keverj el élesztőt majd kend fel az arcodra és hagyd rajta 20 percig.

haj: babaolajjal kend be majd hagyd rajts pár órájig utána mosd le jól és ecetes vízzel öblisd le :)

2012. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

előző lájk!

Az élesztős nagyon jó megoldás, de én utána még be szoktam kenni az arcomat fogkrémmel és kb 10 percig rajta hagyom (ez szárítja a bőr - tehát zsíros bőrre ajánlott) Nagyon selymes lett az arcom tőle főleg ha utána leradírozod.

(ha mentolos a fogkrém egy kicsit csíp, meg úgy érzed hogy fázik a bőröd, esetleg az erős mentol miatt könnyezhet a szemed, de ritka és nagyon felfrissíti a bőrt! ajánlom nagyon!

2012. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképen mi bajod a hajaddal és az arcoddal? Azt nem írtad meg.
2012. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hajmosás előtt 2 órával kenj fel a hajhosszadra meleg olívaolajat, majd dunsztold be.

Arcra én is az élesztős megoldást tudnám javasolni. Annál jobb nincs :)

2012. márc. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hajra ricinus olaj..:)
2012. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet felelősséggel jó tippeket adni, ha nem írod le, milyen bőröd illetve hajad van. Más kell egy fiúnak, mint egy lánynak. Más kell egy hormonális változásokon épp átmenő tinédzsernek, mint egy 60 évesnek. Más kell zsíros bőrre, mint szárazra. Más kell töredezett hajra, más kell korpásra, más kell vékony szálúra. és más kopaszodó fejre vagy éppen őszülés ellen.
2012. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok.a hajammal néha a korpásodás jellemző.bőrre akármilyen tippek jöhetnek.nem vagyok öreg fiatal vagyok.én azt hallottam,hogy a tejföl jó,ha puha bőrt akarsz.ti mit hallottatok?
2012. márc. 23. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a tejfölt próbáltam, de még másnap is éreztem a szagát.. nagyon sokszor megmostam, és nem tudtam megszabadulni az illatától.
2012. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A helyedben a tejfölt, uborkát, olivaolajt stb-t salátákba, levesbe, egyéb ételekbe tenném. Egyed azt amit megkívánsz, és ha nincs kellemetlen tünete, akkor biztosan nem vagy rá allergiás.


Lehet, hogy eretnek a gondolat, pár választ elolvasva, de hajra sampont (+ha kell balzsamot, esetleg 2/1-et), bőrre meg alap bőrápolást tudok javasolni.


Ha nem szoktak pattanásaid lenni az arcodon, akkor valószínűleg normál-száraz bőröd van, így legjobban azzal jársz, ha erre a bőrtipusra javasolt (hidratáló) arcápolószettjét használod: arctisztító, tonik, arctej vagy krém. Ha 20 év körüli vagy és nem problémás a bőröd, szerintem napi egyszer bőven elég. Márkát nem javaslok (csak privátban és csak kifejezett kérésre).


Samponból meg valószínűleg jó a normál, de ha nem akar elmúlni a korpásodás, akkor érdemes a korpásodás ellenit is kipróbálni. Erről, persze, hallottam már horrortörténeteket. Itt a sampon minősége kritikus kérdés, de nem érzem helyénvalónak, hogy javasoljak márkát.

2012. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!