Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit használtok arcradírnak?

Ti mit használtok arcradírnak?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami nem káros, tehát nem tartalmaz káros anyagokat és nem is bio, mert az nekem nagyon drága. Hanem inkább házilag készített arcradírra gondolok vagy esetleg arcradírozó kesztyű, ilyesmi. Ha van ilyen kesztyűd hol vetted és milyen?
2012. márc. 22. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
1 szem széntabletta (gyógyszertárban megveheted) 1 teáskanál vízben feloldva. Ezután teszek bele szintén 1 teáskanál mézet és ugyanennyi őrölt kávét. Rákenem a megtisztított arcra, rajtahagyom kb 20 percig (viccesen néz ki :) ) Majd langyos vízzel, körkörös mozdulatokkal lemosom. Utána olyam a bőröm, mint a babapopsi :D
2012. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
első válaszadó te is jónő vagy?
2012. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Furcsi kozben szoktam szodabikarbonaba martani az ujjvegeket es ami a vizes ujjaimra raragad, azzal dorzsizem az arcboromet. Egeszseges es jobb mint barmi. Raadasul egyszeru es gyors. Ovatosan, mert ha tul sokaig dorzsolod, akkor kipirosodik, sot ha nagyon durvan nagyon sokaig csinalod, akkor megserted a bort, ugyanis a sz.bikarbona olyan mint valami nagyon finom csiszolopapir.


Este csinald, hogy a tiszta arcra es nyilt porusokra ne szaljon ra az utcan a kosz.

2012. márc. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Joghurtot összekeverem búzadarával,nem karcol,mint a magőrleményes arcradírok.
2012. márc. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Méz + kristálycukor...
2012. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kristalycukor nagyon jo, de nekem tul eros az arcra, viszont a combra/popsira nagyon jo, bar en a tusfurdobe szoktam belekeverni.
2012. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kristálycukor a sima arclemosómmal együtt:) utána napokig sima és tiszta a bőröm:)
2012. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!