Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajuszkám van . Már kiszökitet...

Bajuszkám van . Már kiszökitettem de látszik h fehér eléggé. Mit kezdjek vele? Nem merem csipeszelni mert félek h erősebb lessz ez igy van? Gyanta meg kilővel mert tuti kipattogok érzékeny a bőrőm. Mit tegyek? Ti mit tesztek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 23:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én gyantázom... de az meg kilőve nálad :D sztem csipesszel szedd ki, néha én is úgy szedtem anno, igaz,h rosszabb,minta gyantázás. és nem lesz erősebb.
2012. márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért rosszabb jobban fáj?:S Jajj de tuti nem lessz erősebb? Állitolag ritkább lessz ha gyantázom vagy csipeszelem.ez igaz?
2012. márc. 22. 23:13
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal gázabb a kiszőkített bajusz.Hidd el 10x jobban látszik! Elég csúnya :S


Hidd el a gyanta csak pár másodperc és alig érzed.Ha normálisan csinálják nem pattogsz utána ki.Ha mégis,akkor szépen le kell utána kezelni.Még mindig jobb mint a bajusz,nem?

2012. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de ha kipattogok akor látszik majd napokig :S és tiszta cikiiii.A csipeszelés nem jo? attol nem erőidk?
2012. márc. 22. 23:21
 5/16 anonim ***** válasza:
Én csipesszel tépkedem ki, már hozzászoktam és nem fáj, nem erősödött és nem kell naponta újra kiszednem.
2012. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
igen, az uccsó igazat mond :D hozzá lehet szokni a csipeszhez, és nyugi, nem fog erősödni!!!
2012. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és csieszelés után kipattog? vagy valami?
2012. márc. 22. 23:32
 8/16 anonim ***** válasza:
eleinte még előfordulhat, bár nekem még néha most is piros lesz egy kicsit de tényleg nagyon hamar elmúlik. este szedd ki reggelre semmi nem fog látszódni :)
2012. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

este forro furcsi utan szoktam, ilyenkor puhabb a bor es ha ki is pirosodik, este amig alszom elmulik.

De elotte bekenheted valami jo zsiros kremmel amit csipeszeles elott letorolsz. A krem is puhitja a bort.

2012. márc. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a csipesztől nem épphogy ritkul? de az bizti h nem lesz erősebb csak akkor ha leborotválod..
2012. márc. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!