Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a Sotret nevű gyógyszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. márc. 23. 00:07
 1/1 anonim válasza:
én már több mint fél éve szedem és keményen vannak mellékhatásai ( pl nekem a szám és körülötte nagyon szárad ) percenként kenegetnem kell! de erre is ir fel a börgyogyász krémet :) Viszon nagyon hatásos! volt rola szó hogy már nem kell szednem de ha 1 honapig nem szedem visszaromlik a böröm :S azokat a mellékhatásokat pl hogy hangulatromlás vagy ingadásását én nem tapasztaltam...bár többet alszom és mindig fáradt vagyok..de ez végülish akármitől lehet. De a lényeg hogy megéri szedni nem csak az aknéim tüntek el hanem maga a böröm is szebb lett!
2012. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!