Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oldalfrufru - balra vagy jobbra?

Oldalfrufru - balra vagy jobbra?

Figyelt kérdés
Ki hogyan hordja? Van valami "jelentősége"?
2012. márc. 23. 01:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem baloldalra van. Nálam nincs semmi jelentősége csak amúgy is jobb oldalt van a választék, és így onnan indul a frufru is.
2012. márc. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége, nekem is balra megy, szerintem nekem így jobban áll. A többségnél pont ellentétesen látom, de eddig nem hallottam senkitől, hogy ennek lenne valami oka.
2012. márc. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"nekem is balra megy, szerintem nekem így jobban áll"


De azt ugye tudod, hogy a tükörben pont fordítva van? :)


Én is gyakrabban találkozom a balról jobbra verzióval.

2012. márc. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem régebben mindig balra volt elválasztva a hajam, és valahogy sosem akart beállni. Elválasztottam jobbra, mit az Isten, azóta magától áll jól. Hajfüggő biztos :)
2012. márc. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem jobbra van, mert van ott egy anyajegyem és ez pont eltakarja :)
2012. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is balra megy, de nekem a jobbra jobban tetszik...
2012. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem jobbról megy balra, mert jobboldalt elöl van a forgóm, így elég nehéz lenne balról csinálni frufrut.
2012. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is balra megy. Volt mikor jobbra volt :D
2012. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 05:36


No ezzel most megfogtál, lehet azért megy balra a hajam, mert tükörben úgy néz ki, mint ahogy azokat látom, akiknek jobbra, ami mellesleg jobban is tetszik... Tisztában voltam vele, hogy élőben pont fordítva van, de nem gondoltam bele.


Köszi, ezért most hálás vagyok :)))

2012. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
:))) Nincs mit. :) Fura belegondolni, hogy az arcunkkal is így van, mert nem teljesen szimmetrikus, szóval az emberek kicsit mást látnak, ha ránknéznek, mint mi magunk a tükörben. Lehet, hogy nem olyan nagy a különbség, de akkor is... na, ma megnézem magam 2 tükörrel, hogy milyen is a valódi kép. Talán úgy szebb leszek. :DD
2012. márc. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!