Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok vattacukor-szerű...

Mit ajánlotok vattacukor-szerű hajra? Teljesen olyan az állaga, mint a vattacukornak!

Figyelt kérdés
Vagy ezt a hajtipust hogy mondják másként? Igen, szőkitve, szinezve van/volt és vasalom is!! Nem tudok hajvasaló és lakk nélkül élni, inkább valami jóféle sampont, balzsamot esetleg pakolást mondjatok ha tudok! (: Lehet saját, nektek bevált "recept" is! (:
2009. jún. 13. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

placenta hajpakolás jó az ilyen száraz hajra,már hallottam hogy sokaknak bevált, nekem is van de oylan sok van a tégelyben! annyira nem fincsi az illata,de ha használ akkor miért ne.jah és hogy ne hányd el magad nem Placentából készül még csak az kéne, ez egy olasz termék bambuszból növénymagból.

szóval én azt ajánlom ha nem is ezt a placentásat veszed de mindenféleképpen fodrászkellékes pakolást vegyél,azok nagyon jók a fodrászok is azzal dolgoznak.és megfizethető ,amúgy milyen az eredeti hajszíned és mivel színezed?Én si vasalom nekem eredeti barna ,,hasaználhatsz szilikonos hajvégápolót is, és gyakrabban vágass picit a végéből,hosszú hajad van?

2009. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi!

nekem is barna, és szőkitve van porral meg hajszinezőkkel szinezem, néha festve is van.

2009. jún. 14. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Le kene allnod a nehez balzsamokkal, lakkokkal.

Eloszor is egy sima,egyszeru tisztito samponnal mosd a hajad, pl.: WU2, Head & shoulders, ezekkel jobban lehet tisztitani a hajat, majd egy lagy,konnyu balzsamot hasznalj, a Schwarzkopf - szaraz hajra valo kokuszos balzsamja - jo es olcso. Nagyon alaposan oblitsd ki,majd hasznald a Loreal Vitamino Colour pakolast, (fodrasz kellekesnel veheted meg, draga, de nagyon jo) Ezt is alaposan ki kell obliteni. Ez annyira meg fogja lagyitani a hajad,h ha megszaritod es kivasalod,nem lesz szukseged hajlakkra. Selymes es lagy lesz.

2009. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+ a hajvegapolok (plane szilikonos), lakkok, hovedok csak artanak,mintsem hasznalnak,mert zsiros,kemeny reteget kepeznek a hajadon,ami altal nehez es ragacsos lesz,igy sokkal tobbet kell formaznod, vasalnod,...
2009. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen!! :)

muszály vasalnom mert göndör vagyok és nem olyan hajhoz készült frizurát hordok... szal nagyon hülyén nézne ki ha nem vasalnám :(... (tipikus emohajde nemvok emo -.-)

2009. jún. 19. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!