Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem a gyógyszertárban...

Vettem a gyógyszertárban kakaóvajat, de por formájában, mert szép barna akarok lenni, de hogy lesz a porból kakaóvaj?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

30-egypár fokon masszává olvad, de utána nem lesz már por állagú, arra vigyázz. Ha belenyúlsz amúgy, akkor is már érzed, hogy ráolvad az ujjadra. Szóval melegítsd fel lámpa alatt, vagy ha a kezedben felmelegíted, és magadra kened, az szerintem megoldás:)

Írj majd, hogy hogy sikerült!

20/L

(gyógyszertári asszisztensnek tanultam)

2012. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Barna leszel a kakaóvajtól??? Nekem is van, én netről rendeltem egy tömb formájában...de én semmi ilyesmit nem észleltem. Ilyenem van.

[link]

2012. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg felolvadt :) Köszönöm szépen!
2012. márc. 24. 10:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Én gyógyszertárban vettem.Nem tudom még milyen a hatása,de remélem jó.Majd leírom hogy használt e :)
2012. márc. 24. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, második válaszoló vagyok. Azóta már gondolkodtam egy kicsit meg utánanéztem:) és valszeg úgy van, hogy szépen barnulsz tőle a napon nem pedig önmagában barnít be, úgyh. bocs:)) csak hirtelen megijedtem mert én nem szeretnék barna lenni.

Kellemes napozást:)

2012. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na?Használt?
2012. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!