Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nivea Summer Beauty önbarnító...

Nivea Summer Beauty önbarnító testápolóról mi a véleményetek? Esetleg ebben az árkategóriában mit tudnátok ajánlani? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Hófehér bőröm van, a szolárium szóba sem jöhet.A napon nem barnulok,hanem szabályosan leégek.Viszont nagyon unom már a fehér bőrt,ezért szeretnék használni önbarnítót.A Garniert próbáltam 2 éve,de narancssárga lettem tőle,úgyhogy azt semmiféleképpen nem vásárolnám újra.
2012. márc. 23. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

ezek az önbarnítók nagyon ritka esetbe jók ( amitől nem leszel fotlos,sárga) ami jó az meg több 10ezer forint..:) Esetleg próbáld ki, mikor " lefújnak, és így maradsz barna 2-3 napig.. Nem tudom a pontos nevét sajnos az eljárásnak:(

De a szoli h h nem jöhet szóba?:)

2012. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is sokféle után keresgéltem, hogy melyik lehet a legjobb, és engem a Dove önbarnító testápolója győzött meg, azt meg is vettem és szerintem nagyon jó! Nekem is nagyon fehér bőröm volt. Első használat után másnap kicsit büdös de ez a további használatoknál már nem érezhető. Már első használat után ad egy kis színt, de persze csak nagyon minimálisat és talán az 1 után kicsit sárgásnak fog tűnni de nem olyan lesz, hanem szép barna. Én 1-1,5 hétig minden nap kentem magam, csak már nagyon barna voltam, így már csak 2, de inkább 3 naponta kenem magam vele. A ruhát és a törölközőt nekem egyáltalán nem fogta be. Arcon is jó, tehát nekem csak pozitív tapasztalataim vannak ezzel a testápolóval kapcsolatban, és a Rossmannban 1000 Ft.

Én ezt használom: [link]

2012. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


Szeplős vagyok,és vannak anyajegyeim is.Annyit meg nem ér a dolog,hogy tönkretegyem a bőrömet.

2012. márc. 26. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!