Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes e meg...

Szerintetek érdemes e meg venni ezt a tetováló gépet!?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a gépről lenne szó! Kezdő vagyok és ez lenne az első gépem! Az ilyen vaterás cuccok nem érdekelnek erről kérnék véleményt olyantól aki ért hozzá!...Gyakorolnék vele és ki tapasztalnám a dolgokat! Sajnos nem állok olyan anyagi helyzetben hogy el menjek egy tetováló mesterhez aki tanítana... már rég óta rajzolok és nagyon érdekel a művészetek ezen ága szeretem a kihívásokat és van türelmem gyakorolni de nem szeretnék mellé nyúlni! Még egy kérdésem lenne a géphez kapcsolódóan hogy különböző tű méretekhez milyen csőröket vegyek sehol nem találtam ezekre példát úgyhogy remélem hogy egy hozzá értő ember segít nekem ebben a kérdésben is! Nem arra vagyok kíváncsi hogy a kör kontúr tűhöz kör alakú csőrt vegyek hanem konkrét méretek és számok fajták érdekelnek!... A válaszokat előre is köszönöm!



2012. márc. 23. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
húú, szerintem vedd fel a kapcsolatot akár e-mailben is egy nevesebb tetováló művésszel, vagy szalonnal, biztos, hogy fognak neked segíteni. Én nem bíznék meg ismeretlenül ezen az oldalon egy válaszban sem.
2012. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!