Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyi idő után még felhasználh...

Ennyi idő után még felhasználható a hajfesték?

Figyelt kérdés
vettem egy hajfestéket, de előzőleg már nagyon sokkal jártam úgy, hogy végül túl sötét lett és nagyon nem tetszett, és nem szeretném hogy ez mégegyszer megtörténjen. Felhasználhatom még úgy, hogy kibontom és összekeverem a hajfestéket (a megadott alapanyagokból), egy tincsre felkenem, megvárom a hatóidőt (ennél 20 perc) és ha tetszik a szín felteszem az egész hajamra?
2012. márc. 24. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ha visszazárod az alapanyagok kupakját rendesen.Szóval tényleg csak egy kis pöttynyit keversz össze,nem öntöd ki az összes alapanyagot...
2012. márc. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, nekem 100 ml-s a hajfestékem,de sose használok fel annyit,mert csak a tövét festem, akkor visszazárom és elrakom, azt nem használhatod fel később,amit már kinyomtál és összekevertél.
2012. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a segítséget! :)
2012. márc. 24. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kevered össze a maradékot, hanem a tubusában marad és jól bezárod, akkor igen!
2012. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!