Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha tegnap délután 4 órakkor...

Ha tegnap délután 4 órakkor voltam szoliba és ha leégtem volna az már jelentkezett volna?

Figyelt kérdés
Most voltam elöször szoliba. Azt mondta aszolis csaj hogy 10 percre menjek, meyek ma is 10 percre. A leégés jelentkezett volna már? Szerintetek elsöre nem sok a 10 perc? Ès hogy egymás után 2 nap megyek?

2012. márc. 24. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Kellene kicsit pihentetned a bőröd, főleg, hogy először mentél. Nem sok a tíz perc, ha nem vagy nagyon fehér bőrű. És akkor már fájna a bőröd, meg húzódna, de ha ma reggel sincs bajod, akkor nem. :)
2012. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindig estére jön ki szolinál a szín amit elértél:) bár volt hogy befeküdtem 20 percre akkor már délután szenvedtem,dehát hülye voltam akkor azóta 17 percnél tovább nem megyek:) amúgy szerintem se kéne egymás követő napokon menni..én mindig 1 héten egyszer max 2x megyek,hirtelen ez sok lenne a bőrödnek így elsőre. Meghát jobb a fokozatosság is,jövőhéten már pl ha elmész befeküdhetsz 12 percre. Aztán utána 15 és általában az tökéletes is!
2012. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,estére már bepirosodik,húzódik a bőr,ha leégsz.Én 8 percet mondanék a 10 soknak tűnik a bőrt nézve.
2012. márc. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!