Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke vagy barna? Ki melyik...

Szőke vagy barna? Ki melyik mellett érvel, miért és képet is küldenétek, hogy milyen árnyalatra gondoltok? Valamint, hogy a festett is jó e vagy csak a természetes?

Figyelt kérdés

Én kiskorom óta a szőkéért vagyok oda és tervezem, hogy most be is festetem v melíroztatom.

Nekem az ilyen szőke tetszik:

[link]


[link]


De ez is nagyon szép :

[link]


bár ez inkább szőkés barna.


Válaszaitokat előre is köszönöm! :)


2012. márc. 24. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én hamvas szőke vagyok 3 éve...én most kezdtem megunni, így egy közép szőkét szeretnék.

Amit küldtél nekem speciel azok nem igen tetszettek...S:

de mutatom,h nekem milyen tetszene.:)

[link] ami a főoldalon van csaj haja..:) meg az intimissimi plakáton levő csaj hajszíne is bejön, bár az picit meliros szerintem.:) [link] bár nem annyira látni,de tuti láttad már plakátokon ezt a csajt..:)

2012. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A második nekem is nagyon tetszik. :)
2012. márc. 24. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez az álomhaj már régóta!Ill Eva Longoria összes hajszíne szinte ami világos-középbarnás:)


[link]


Szal én barnára voksolok!

2012. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem a világosabb szőke hajak tetszenek,nekem is az van.

[link]

2012. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én színtiszta tél típus vagyok: fehér bőr, kék szem, sötétbarna haj. Így persze mivel kék szemű és világos bőrű vagyok, még jó hogy kipróbáltam a szőkés színt!

Jól is állt, természetesnek tűnt, én szőke párti vagyok, de most már véglegesen sötétbarna -fekete a hajam, ez áll leginkább jól nekem, és lenövésem sincs :)


Nekem ilyen szőke volt (ilyen típus is vagyok):

[link]

Amúgy nekem ilyen az álomszőke:

[link]

2012. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia. En a szoke melett szavazok.. álomszőke haj.:. [link]

Amiket te belinkeltel nrkem azok nem annyira tetszenek ugy vagyok vele hogy ha msr festett szoke valaki akkor annak szep szine legyen szep elenk.. most en sotetbarna vagyok de elotte egy evig ilyen szoke voltam : [link] nagyon szep ez a szin csak az a baj vele hogy szokitoporos festek:/ most ugyan ilyen lesz a hajam es bizom bennehogy ez ki figja szivni.. tehat szoke parti vagyok!

2013. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!