Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes hajszín vagy...

Természetes hajszín vagy festett? Neked milyen?

Figyelt kérdés

Nekem most eredeti, de volt festve..De nagyon roncsolta a hajamat. Igaz csak melír volt.


Most eredeti a hajszínem, de nem tudom eldönteni, hogy befestessem-e.


Ti hogy döntötték el, hogy befestetitek?

Vagy a természetes hajszín jobb?


(nem túl eltérő hajszínre gondoltam)


2011. júl. 13. 16:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nekem alapból barna a hajam, és vöröses lilás melírok vannak benne. :) Nagyon szeretem, a hajszínem összhatása így sokkal jobb. 1 hónapja vannak melírjaim, és fél éve vasalom rendszeresen a hajam, kezd töredezni, de levágat nyakközépig. :) Egyébként kb a felkarom feléig, vagy egy kicsit feljebb ér, de persze nem addig van eltörve, ameddig levágatom.

[link]

igyen a hajam


[link]

és ilyen melír van benne, mint a nő hajának a hátulja

2011. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem festett. Sötétbarnára, csak pár árnyalattal sötétebb, mint az eredeti hajszínem. Tele vagyok ősz hajszálakkal bár mégcsak 19 éves vagyok :(
2011. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13%

Természetes a legjobb. A festés meg a melír is ribancos.

18/f

2011. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Rib@ncos? Lehet, hogy van akinek igen, de az úgy viselkedik hozzá, meg úgy is öltözködik. De inkább a viselkedését mondanám ribncosnak.
2011. júl. 13. 17:10
 5/23 anonim ***** válasza:
6%
Aki kinézetre ribanc, az belül is az. A kinézet a belsőt tükrözi...
2011. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

francokat!

bar.omság az egész!

2011. júl. 13. 17:11
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem természetes. de mindig is szőkére vágytam. csak anyám nem engedi
2011. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

1.vsz.:


Köszi a linkeket. Amit elsőnek küldtél, az a hajszín tetszik. A melír szerintem jó lehet benne, nekem is volt csak azóta már nem festetem be.

Most eredeti, de én mindig feketére vagy vörösbarnára vágytam. Amúgy eredetileg barna a hajszínem. Kiskoromban volt vörösesbarna csak azóta világosodott sajnos.


2.vsz.:


nincs ezzel semmi baj, én is tudok olyanokról akiknek van pár őszhajszála fiatalon. Testvérem is ilyen:) ha tudod mi okozza. voltál orvosnál?

2011. júl. 13. 17:14
 9/23 A kérdező kommentje:

" nekem természetes. de mindig is szőkére vágytam. csak anyám nem engedi"


Ha nagyon eltérő a szőkétől a hajad pl sötétbarna akkor tényleg rossz választás lenne a szőke. mert csak akkor szép a szőke (festett) haj, ha ápolják is. Na meg mindig a lenövést festegetni kell.

Ha majd beakarod festetni a hajad valamikor, akkor nagyon eltérőt tényleg ne válassz, csak akkor ha nagyon erős hajszálaid vannak de akkor sem biztos, hogy nem megy tönkre.

2011. júl. 13. 17:15
 10/23 anonim ***** válasza:

nekem természetes világosbarna/szőkésbarna - mondják ezt mindennek :) de gondolkodom a festésen, aranyszőkét szeretnék, pici koromban is olyan volt, csak én is besötétedtem :( amúgy dús, vasatgszálú hosszú (hátközépig ér, mell alá) hajam van, az egyedüli félelmem, csak az, hogy roncsolja ...


20L

2011. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!