Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olaj bevállt?

A ricinus olaj bevállt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni,de van aki azt mondja hogy alig lehet lemosni a hajról,más meg azt mondja hogy nagyon jó és nagyon gyorsan nő tőle.De nekem eleve nagyon zsíros hajam van...És hallottam még hogy szempillára is nagyon jó,ezt hogy kell megcsinálni? rákell kenni?meddig kell ralyta hagyni? Buta válaszokat nem kérek.:) Köszönöm előre is :)
2012. márc. 24. 16:46
 1/8 anonim válasza:

Csak nem egy jónő ? ;$ amúgy én is használom és nekem is eleve könnyen zsírosodó a hajam, de mióta használom a ricinus olajat.. nem. Nekem amúgy inkább dúsította a hajam kb 2-3 cm-t nőtt 1 hónap alatt.. de szépen csillogó és dús lett. Megérte kipróbálni! :)

19/L

2012. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hajnövekedés eléréséhez a ricinusolaj használata csak az egyik stratégia.

Egészséges étkezés, hajvitaminokat tartalmazó kiegészítők fogyasztása, megfelelő mennyiségű alvás és rendszeres mozgás is szükséges ahhoz, hogy haja gyorsabban nőjön, vastagabb és erősebb legyen.


ezt írják a honlapukon.

2012. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat :) És am hallottam erről a Lédy Bánfi hajszeszről szerintetek milyen?:)
2012. márc. 24. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Én holnap kezdek bele ebbe a ricinus kúrába, naplót is vezetek róla!
2012. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lécci írd majd meg milyen volt az első meg hogy volt e változás :))
2012. márc. 24. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajon öt óráig szoktam fent hagyni, szempillákon kb 3 óráig, de nagyon fontos, hogy ne menjen a szembe illetve alaposan el kell távolítani. Én még szemöldökre is használom, van aki körömre is.
2012. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a hajamon nem vettem észre nagy változást, és bár könnyen ki tudtam mosni, kicsit mintha hamarabb lett volna zsíros. A szempillámra viszont nagyon jó, én minden 2. nap használom rá, és egész éjszaka rajtahagyom. Nagyon szép hosszú szempilláim lettek :) Amúgy szerintem próbáld meg.
2012. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4 vagyok! Bevált a ricinus, nem hullott a hajam egy szál se, nem is lett zsíros, mosás közben is puhább lett a hajam ajánlani tudom.
2012. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!