Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti szoktátok szőrtelen...

Lányok, ti szoktátok szőrteleníteni az alkarotokat? Vagy azt egy nőnek "illik"?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most a barátnőm nevében válaszolok,igen ő szokta.
2012. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A fizikatanárnőm nem szokta. Nagyon szőrös az alkarja. Bajsza is van.
2012. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
HA feltűnően szőrös akkor igen ,illik.Egy pasinak viszont NEM.Én is szőrtelenítem,2-3 hetente epilátorral.De gyantával se fájdalmas. Borotvát nem ajánlom, se nem tartos,se nem tesz jót hosszútávon a szőrszálaknak.
2012. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem.Eléldegélek vele.Egyik barátnőm elkezdte.Ráadásul borotvával... borotválás után 1-2 nappal már sokkal rosszabb mint azelőtt hogy elkezdte volna szőrteleníteni.Mivel megvastagodott kis tüskék állnak ki...

Ha amellett döntesz hogy szőrteleníted akkor gyantázással.Semmiképpen ne használj borotvát.

A kozmetikusok is úgy ajánlják hogy ha beállt a menstruáció akkor szabad.

2012. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam, bár amúgy se vészes, de én csupaszon jobban szeretem. Szerintem nem szőrteleníteni nem illik, hanem majom alkarral mászkálni!
2012. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem túl feltűnő, szőkék a szőrszálak, de úgy esztétikusabb, ápoltabb, ha egyáltalán nincs? Mert van aki azt mondja, "az undorító, ha csupasz"... Most akkor nem tudom.
2012. márc. 25. 16:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szőrtelenítem. De sztem tuti, hogy nem undorító ha csupasz, szóval ha szeretnéd, akkor szőrtelenítsd.
2012. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak ilyen szőkés pihék vannak, így én nem szoktam.
2012. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam szőrteleníteni. De nekem sajnos eléggé szőrös kezem van.
2012. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én szoktam ráadásul borotvával , és kb 2 hetente...nekem egyáltalán nem nő vissza erősebben szerencsére :) sőt. És Nagyon lassan nő, volt már olyan is hogy 1 hónapig hozzá sem nyúltam és akkor sem volt para , mert szőke is volt meg viszonylag rövid is...na mind1 kérdésre a válasz , igen szoktam, borotvával:)

20L

2012. márc. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!