Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csak mézet kenek az arcomra...

Ha csak mézet kenek az arcomra, az is használ?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiszárítja az arcod..(diffúzió)
2012. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
méz+tojássárgája+olaj. ;)
2012. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én ritkán használom, de ha használok csak mézet. Egy kevés mézet megmelegítek egy kicsit, ezáltal folyósabb lesz. Teszek bele pár csepp vizet, elkeverem és felkenem az arcomra és a számra. 15-20 percig hagyom rajta, közbe meg-megmasszírozom a bőrömet, hogy még mélyebbre jussanak a tápláló anyagok, majd bő, langyos vízzel lemosom.

Nekem nagyon jól hidratálja a bőröm, sokkál selymesebb, puhább utána az arcom. :)

2012. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tegnap este kiprobáltam én is, tényleg puhább lett tőle az arcom (de alapból folyósat kentem fel), utána ledörzsöltem cukorral (mint arcradír). felemelő érzés volt utána :D
2012. márc. 26. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!